Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

7 positiivset asja koroonaviirusest, mida sa veel ei teadnud

No sellest maskist küll ükski viirus läbi end ei pressi. Ega ka õhk.
jagamist

Palju räägitakse koroonaviiruse negatiivsest küljest, kuid keegi ei too välja viiruse positiivseid külgi – me parandame selle vea. Toome teieni 7 positiivset asja koroonaviirusest, mida sa veel ei teadnud.

Toome selle nimekirja teieni, sest raskel ajal vajavad kõik pigem positiivseid, mitte negatiivseid uudiseid.

1.Haistmismeele kadu aitab suhtele kaasa.

Üks koroonaviiruse tunnuseid on, et positiivsel kaob haistmismeel. No aga suurepärane ju – sa ei tunne, kui su elukaaslane peeretab ja pead teda seetõttu järsku viisakaks inimeseks, kes käib oma kõhugaasiprobleemidega kuskil nurga taga, mitte ei tee seda sinu juures. Win-win.

2.Maitsmismeele kadu aitab kaalu langetada.

Kui sa järsku ei tunne enam ühtegi maitset, siis tarbid sa toitu mitte selleks, et nautida, vaid selleks, et elus püsida. Seega jääb ära igasugune ülesöömine ja varsti oled sale nagu noor lepapuu. Ka võid sa nüüd elus korragi ära proovida mõne toidu, mida sa muidu elu sees süüa ei julgeks, näiteks surströmmingu. Ja oma vaprusega teiste ees kelkida. Win-win.

3.Sa ei pea toidukulleriga suhtlema.

Koroonaviiruse tõttu palutakse inimestel pigem kodus püsida ning mitte käia tööl ega pidudel. Kuid sööma peab ja siin tulevad appi toidukullerid. Samas on toidukullerite näol tegemist äärmiselt suhtlemisaldiste inimestega, kes tahavad sulle näiteks tere öelda. Sellise äärmiselt ebavajaliku suhtluse saab tänu koroonaviirusele ära jätta, kui märgid toidu tellimisel, et ei mingit kontakti selle jorsiga, kes toidu toob. Win-win.

4.Kodus istumine aitab tutvuda perega.

Kui muidu jooksed sa hommikul kodust välja tööle, peale tööd trenni ja siis poodi, et siis koju jõudes voodisse kukkuda, siis tänu koroonaviirusele püsid sa kodus ja sul avaneb suurepärane võimalus saada lähemalt tuttavaks nendega, kellega ühiselt katust jagad – elukaaslane ja lapsed. Kes teab, ehk on isegi toredad inimesed. Win-win.

5.Maski all saab sulle mittemeeldivatele inimestele teha nägusid ja näidata keelt.

Olgem ausad – eestlased on kinnine rahvus ja igasuguste tegelike emotsioonide näitamine on komplitseeritud. Kuid kui sul on peas mask ja keegi sulle poes selga ronib, siis tänu maskile saad sa end kohe ka välja elada ja oma suhtumist sellesse teise troppi eestlasesse näidata – olgu selleks siis grimass või keele näitamine. Oh kui lõbus see on. Win-win.

6.Koroonaviirus aitab võõrastega tutvust sobitada.

Kui sa varem nägid sulle meeldivat inimest aga ei osanud talle kuidagi läheneda, siis nüüd seda probleemi enam pole – teemasid, millega temaga juttu alustada, on palju. Näiteks saad astuda inimesele juurde ja uurida, mis kaitsemaski ta kasutab või siis uurida, mitu nakatunut ööpäevaga jälle juurde tuli. Ja mis peamine – need kõik on täiesti okeid ja aktsepteeritud kõigi hulgas. Win-win.

7.Sa ei pea mitte kellelegi põhjendama, miks sa trennis ei käi.

Suvi pole enam mägede taga ja kui tavaliselt hakkasid inimesed juba jõulude ajal uurima, et noh, suvevormiga ka tegeled vä, siis nüüd on see probleem kadunud. Spordisaalid on kinni või lähevad kohe kinni ja mitte keegi ei saa trennis käia. Seega saad sa nende jõulude ajal süüa end ükskõik kui suureks ja siis kui keegi peakski kobisima, et kle vormi ka kavatsed end viia vä, siis saad tõmmata talle mõttelise liti üle kühmu, laiutada käsi ja öelda, et tahaksid küll hirmsasti vormi end viia aga näe, viirus ei lase. Win-win.

Ja kõik see eelnev tänu koroonaviirusele – püsige ikka positiivsed!

Hea lugeja! Sul on veel mõni positiivne aspekt koroonaviiruse juures välja tuua? Ära hoia seda enda teada, vaid jaga seda ka teistega siin loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

 • Alma

  13. dets. 2020 - 18:47

  1. Võid vabalt olla omaette, ilma et keegi sind nohikuks peaks…
  2. Samuti koroona liidab ühiskonda, samas kui abielu probleem lõhestab.
  Abielu puudutab vaid väheseid – ainult meest ja naist ning kõigil pole siin eriti midagi kaasa rääkida…
  Aga koroona puudutab kõiki ja selles asjas on kõigil miskit öelda – “koroona ja juttu jätkub kauemaks..”

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles