Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta Mõttetuim Välistreeningvahend 2018 on selgunud!

Aasta Mõttetuim Välistreeningvahend 2018 niisama passimas väljakul. Kui mõttetu.
jagamist

Rahva, spordiorganisatsioonide ja spordiajakirjanike hääletuse tulemusel on selgunud Aasta Mõttetuim Välistreeningvahend 2018 – ülekaalukalt võitis mingi rauast pöörlev asi, mis on arusaamatutel põhjustel paljudel treeningväljakutel.

Eesti Olümpiakomitee peasekretär Siim Suklese sõnul erilist rebimist mõttetuima treeningvahendi valimisel polnud.

„Kohe algusest peale oli selge, et siit tuleb ainult üks võitja – paljudele küll visuaalselt tuttav aga täiesti arusaamatu treeningvahend. Mina isiklikult ei tea, kuidas või milleks seda kasutatakse ja ma ei tunne ka ühtegi inimest, kes seda kunagi kasutanud oleks,“ märkis Sukles.

Kindla esikoha saanud arusaamatu moodustis, mis ehib paljusid välistreeninguväljakuid.

Kuigi Suklese sõnul mõttetuima välistreeningvahendi esimese koha osas mingit konkurentsi polnud, siis teise ja kolmanda koha pärast käis tihe rebimine.

„Hääletusperioodi see osa oli kohati nagu võidusõit – kuni viimase päevani polnud kummagi koht veel sajaprotsendiliselt kindel. Rahvahääletusel oli rõõm näha, et eestimaalaste spordiarmastus on suur ja hääletusest võeti tublilt osa,” rääkis Sukles.

“Rahvahääletuse mõju võitjate selgitamisel on suur ja nii mõnelgi juhul võib see suisa kujuneda kaalukausiks. Tihedas konkurentsis midagi ettearvatavat polnud ning tihe rebimine teise ja kolmanda koha osas kestis hääletuse viimaste minutiteni,“ sõnas ta.

Teised koha sai see palk, mis on libe ja asub madalal. Jalajälgede järgi on aru saada, et inimesed on väga palju nõutult ümber selle kõndinud ja imestanud, et milleks see küll vajalik olla võiks.

Eesti Aasta Mõttetuima Välistreeningvahendi 2018 valimisel tegid spordifännid valiku ligi 65 000 korral, spordiorganisatsioone osales valimisel 66 ja spordiajakirjanikke 45.

Lisaks üles seatud kandidaatidele avaldasid spordifännid toetust kokku veel rohkem kui 300 enda poolt üles seatud mõttetuima treeningvahendi kandidaadile.

Kolmanda koha mõttetuimate treeningvahendite hulgas said need kolm palki, sest üks madal libe palk on mõttetu aga kolm madalat libedat palki kõrvuti on veel mõttetum. Nad on nii mõttetud, et nad ei saanud isegi teist kohta mõttetute vahendite tabelis. Mõttetu.

Aasta mõttetuimad treeningvahendid kuulutatakse ametlikult välja 27.novembril kell 20.00 Alexela Kontserdimajas algaval galaõhtul “Spordiaasta kustunud tähed 2018”.

Hea lugeja – anna loo all kommentaarides märku, kas oled valikuga nõus või mitte!

1 kommentaar

  • Erkki

    22. nov. 2018 - 21:49

    Kuidas te siis ei tea? Mina olen seal pidevalt näinud vuntsidega mehi (mingid SEBE logoga jakid on) bussi roolimist harjutamas…

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles