Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Aasta Mõttetuimaks Välistreeningvahendiks 2019 valiti teist aastat järjest just SEE…ee..asi!

No on ikka megamõttetu jura see. (foto: nii mõttetu pilt, et keegi ei tunnista isegi autorlust)
jagamist

Rahva, spordiorganisatsioonide ja spordiajakirjanike hääletuse tulemusel on selgunud Aasta Mõttetuim Välistreeningvahend 2019 – ülekaalukalt võitis teist aastat järjest mingi rauast pöörlev asi, mis on arusaamatutel põhjustel paljudel treeningväljakutel.

Eesti Olümpiakomitee esimees Urmas Sõõrumaa sõnul polnud ka sel aastal erilist rebimist mõttetuima treeningvahendi valimisel.

„Tegelikult esitatigi ainult üks kandidaat ja pidime juba esimesel päeval konkursi sulgema, sest kõigile žüriis oli selge, et ega mingit heurekat oodata pole – mõttetuim vahend on endiselt see pöörlev jurakas, millest keegi aru ei saa ning mida keegi kasutada ei oska,“ märkis žürii esimees Sõõrumaa.

„Kui möödunud aastal me pikalt ei juurelnud, et millega üldse tegu, siis sel aastal palusime me mitmel tuntud sportlasel mõistada ja proovida ning kommenteerida, millega üldse tegu võib olla,“ sõnas Sõõrumaa.

Sportlased proovisid jõudu värgeldise peal

„Ei kurat, mina küll sotti ei saanud, mis asi see on. Proovisin seda heita nii ja naamoodi aga ega ma muud ei saavutanud, kui et rebisin selle maa seest välja ainult,“ kommenteeris seadeldist kettaheitja Gerd Kanter.

Paremini ei läinud ka vehklejatel.

„Mina lähenesin masinale muidugi oma torkeriistaga ja vehklesin, mis ma vehklesin aga mingit kasu sellest polnud, murdsin ainult relva selle pöörleva osa vahele ära,“ sõnas epeevehkleja Erika Kirpu.

Nii mõttetu vahend, et isegi pildiallkirja pole mõtet panna.

Ainukesena tundus sotti jagavat rallisõitja Ott Tänak.

„No minule oli seadeldis tõepoolest pisut tuttavam, sest tegemist on ikkagi ju rooliga. Aga sealt edasi läks juba asi segasemaks: keerasin ma seda sinnasuunda ja tännasuunda aga midagi ei juhtunud. Lisaks ei leidnud ma mitte kusagil käigukangi ega pedaale ja sinnapaika see asi jäigi. Mõttetu asi, nii et tiitel läheb õigesse kohta,“ lisas Tänak.

Eesti Aasta Mõttetuima Välistreeningvahendi 2019 valimisel tegid spordifännid valiku ligi 65 000 korral, spordiorganisatsioone osales valimisel 66 ja spordiajakirjanikke 45.

Hea lugeja – anna loo all kommentaarides märku, kas oled valikuga nõus või mitte!

SEOTUD LUGU:

Aasta Mõttetuim Välistreeningvahend 2018 on selgunud!

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • Matilda Pärituul

  27. dets. 2019 - 11:45

  Pole see treeningvahend mõttetu ühtegi. Ma olen käinud nii rühmatrennis kui ka individuaaltreeningul. Selgus, et üks noormees, kes minuga tinderis suhtlema hakkas, ongi sõiduõpetaja! Ta on mulle juba õige mitu tasuta sõidutundi korraldanud. Oleme selle trenažööri peal harjutanud isegi pimedas sõitu. Ja nii nagu ka päris sõidutunnis on sõiduõpetaja käsi ikka minu põlve peal. Erinevalt tavalisest autost on selle seadme üks eeliseid ka see, et sõiduõpetaja ei pea õpilase kõrval istudes rooli upitama vaid võib vabalt seista ka rooliva õpilase seljataga – seega on tal mõnikord isegi mõlemad käed mu põlvede peal! Ja see on väga mõnus!

  Vasta
 • Lihtinimene

  30. jaan. 2020 - 06:35

  Küsitakse ikka väga vale valdkonna inimestelt arvamust.
  Poliitikutelt oleks pidanud küsima.
  Poliitikud on ju harjunud nii rahvale kui ka üksteisele ära keerama. Selle seadmega saavad ennast lihtsamini rahuldada

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina oled juba selle paki, mida sa ei tellinud, pakiautomaadist ära toonud?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles