Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Depressioonis IT-mees: sain viimati kiita kiiruskaamera käest ja seegi oli juba aasta tagasi

Depressioonis Raul teda ainukesena aastate jooksul kiitnud kiiruskaamera juures.
jagamist

Igaüks meist vajab tunnustust, kasvõi natukene. Kiituse- ning tunnustusepuuduse tõttu sügavasse depressiooni langenud Raul (38) kutsub kõiki inimesi IT-töötajaid märkama ja tunnustama.

Raul tunnistab, et tööl ta võib pingutada kui palju tahes, kuid mitte keegi teda ei märka ja tehtud asjade eest tunnustust ei jaga.

„Olen nagu nähtamatu mees – mul on IT-s korralik töö, olen programmeerija. Palka saan ma hästi ja töökeskkond on igati kiiduväärt. Mul on ilus korter kesklinnas ja sõidan paar aastat vana autoga. Aga teate mis, see kõik pole elus üldse kõige tähtsam – minul isiklikult jääb puudu lihtsast õlalepatsutusest ja mõnest kiitvast sõnast – et  Raul, sa oled tubli ja tegid selle hästi ära,“ pihib Raul kurvalt.

Ülemustel ega kolleegidel pole aega

„Mulle tundub, et meid, IT-mehi, võetakse iseenesestmõistetavalt, me oleme nagu internet, mis on kogu aeg olemas aga kui midagi viltu läheb, siis on kisa taevani ja kohe joostakse meie juurde, et tehke korda. Kuigi ma ei tööta üldse it-tehnikuna, siis ma ikka aitan oma kolleege aga mitte keegi ei ütle kunagi aitäh, hästi tehtud,“ halab Raul edasi.

„Kui ma lõpetan mingi suurema projekti, siis ülemus käib rahulolevalt ringi, vist on jälle omanikelt kiita saanud tehtud hea töö eest. Aga seda ei teinud ju teda, meie tegime. Meile tal mitte kunagi kiidusõnu ei jätku,“ lisab Raul.

„Mina sain viimati kiita kiirusekaamera käest ja sedagi aasta aega tagasi!“

Hea Lugejakirja lugeja! Kutsume üles Sindki esmaspäeval märkama oma IT-kolleegi, kelle toel see ettevõte või asutus, mida sina kutsud tööks aga tegelikult on paras tsirkus, koos püsib.

Jah, ta saab sinust rohkem palka, jah, ta on olulisem kui sina seal ettevõttes, jah, ta elab paremini kui sina ja ta saab lubada kõike rohkem kui sina aga see kõik ei tähendab mitte midagi kui keegi talle vahel pai ei tee ja head sõna ei ütle!

Mine esmaspäeva hommikul esimese asjana oma IT-mehe juurde ja tee talle üks suur kallistus ja kiida teda!

NB! Mõned hässtäägid ka sotsiaalmeedia postituste jaoks kui otsustate kallistamise ja kiitmise ajal ka selfi teha oma IT-mehega:

#EsmaspäevalMärkaITMeest

#ÜllataKiidukõnegaITMeest

#TõmbameITMehedDeprekastVälja

#InternationalHugAITGuyDay

1 kommentaar

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles