Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti ostis venelaste laevade hirmutamiseks hunniku tiibadega dildosid

jagamist

Selle nädala tähtsaim uudis ajab kõvaks ja märjaks iga militaarpede – nimelt suutsid Singapuri ja Iisraeli valitsused parseldada Eestile maha mitu mobiilse laevatõrje raketisüsteemi Blue Spear 5G SSM, mis lihtsamalt öeldes tähendab hunnikut tiibadega dildosid.

Valitsus peab ostu oluliseks ka seetõttu, et see tuletas rahvale meelde, et meil on keegi kaitseminister ja tema nimi on keegi Kalle Laanet.

Raha eest kõike ei saa

Kaitseminister Kalle Laanet küll kiidab soetatud maa-maa tüüpi raketisüsteemi taevani ja mereni, kuid tõdeb, et väike tõrvatilk jäi siiski sisse.

“Kuigi koos taristu investeeringute ja edaspidiste kuludega on projekti maksumus 100 miljonit eurot ja see ei tundu normaalsete inimeste ehk massi jaoks praegusel katku ajal just eriti mõistlik rahapaigutus, siis tegelikult olime me rohkem mures vandenõuteoreetikute pärast,” märkis Laanet.

“Kogu selle 5G teema pärast seal nimes. Aga seda me sealt maha ikkagi ei saanud, isegi 100 milli eest mitte,” lisas ta.

Iisraeli ja Singapuri valitsuse esindajad rahul küll tulemusega, aga ka natuke peenisekadedad.

Kaitseministri sõnul kaaluvat uuest raketikaitsesüsteemist saadav tulu üles siiski sinna minevad kulud.

“Laevatõrje raketisüsteem parandab oluliselt meie rannikukaitsevõimekust ja saadab selge sõnumi, et oleme valmis panustama regionaalsesse ja kollektiivkaitsesse. See on kaitseväe jaoks läbi aegade üks kõrgtehnoloogilisemaid relvasüsteeme ning tohutu hüpe kaitsevõime tagamisel,” ütles kaitseminister Kalle Laanet.

“Ehk lihtsamalt öeldes peaks uus raketisüsteem töötama nii, et kui need ikka meie vaenlaste laevade poole lendavad, siis venelased karjuvad, et “помоги бог, эстонские летающие фаллоимитаторы идут! (jumal aita, eestlaste tiibadega dildod tulevad, toim),” selgitas Laanet.

Uue süsteemi haldamiseks luuakse eraldi paarisajameheline üksus, kus lisaks kogu sellesse teemasse mittepuutavatele ajateenijatele on ametis ligi 30 kaadrikaitseväelast, kes on taolisest vaheldusest pikalt unistanud.

Laevatõrje raketisüsteem Blue Spear 5G SSM ehk hunnik lendavaid tiibadega dildosid on mobiilne täppisrelv, mis on võimeline töötama iga ilmaga nii päeval kui öösel ning võimaldab horisonditaguste, liikuvate ja statsionaarsete merel asuvate sihtmärkide tabamist. Tiibadega dildo maksimaalne laskeulatus on 290 kilomeetrit.

Sulle meeldis see lugu? No muidugi meeldis, meile ju ka! Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

1 kommentaar

  • Onager Masturbejev

    24. okt. 2021 - 17:45

    Kallivõitu. Odavam oleks hirmutada naabreid meie teadusnõukoja teadmistega.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles