Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti pesapallikoondis kasutab mängus Lätiga kurikatena Eesti Lihatööstuse pankrotipesast saadud vorstilatte

Kas Eesti Lihatööstus võib pankrotist pääseda ja hakata hoopis pesapallikurikate tootjaks?
jagamist

Seoses Eesti pesapallikoondisele mänguvarustust hankiva ettevõtte tarneprobleemidega pidi koondis leidma kiiresti muu lahenduse tekkinud olukorrale. Lahendus tuli väga ootamatust kohast.

Eesti pesapallikoondise juht Tarmo Paasi sõnul valitses veel eile koondises väga must meeleolu, sest nädalavahetusel ootas ees suur mäng lõunanaabritega.

„Nädalavahetus on kohe ju käes ja meil polnud varustust, kaalusime juba Lätti mittesõitmist ja võistluse ärajätmist,“ sõnas mees.

Abi saabus väga ootamatust kohast

„Siis lugesime täna uudistest lugu, kuidas Põhja-Tallinnas Erika tänaval asuvas korteris lõi mingi purjus mees vorstilatiga teist meest ning põhjustas talle valu. Siis läks meil pirn peas põlema – kui mingi tüüp sai teist meest vorstilatiga peksta nii, et viimane lausa suurt valu tunneb, siis saame ehk meie kasutada seda vorsti kurikatena,“ rääkis koondise juht.

„Hakkasimegi siis koheselt kammima läbi Eestis pakutavaid vorstitooteid ja esialgne ind rauges veidi – enamik neist olid ikkagi liiga pehmed või oli küüslaugusisaldus üle pesapallis lubatud reeglite.“

Järgnes veel üks ime

Päästerõngaks said Eesti Lihatööstuse pankrotipesast leitud vorstilatid, mida koondis nüüd mängus Lätiga kurikatena kasutada saab.

„Aga siis kuulsime, et Tartu maakohus kuulutas eelmine nädal välja Põlvamaal Vastse-Kuuste alevikus asuva Ühistu Eesti Lihatööstuse pankroti. Sõitsime siis kohale pankrotipessa vara üle vaatama ja leidsime sealt kohe meile kurikateks sobivad latid – mäng Lätiga on päästetud!“ hõiskas koondise juht.

“Tegime meestega kohapeal veel nalja, et kui peakski kaotus tulema, siis vähemalt tagasiteel koju kõht tühjaks ei jää,” lisas koondise juht Tarmo Paas naljatledes.

Veel pole teada, kas eile Erika tänava korteris lahvatanud tüli ja sellele järgnenud peksmises kasutati samuti Eesti Lihatööstuse lativorsti või mitte. Aga hetkel tundub küll nii.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles