Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti saab uue realityshow: otsima hakatakse kedagi, kes pole veel “Estonial” käinud

jagamist

Eesti Rahvusringhääling (ERR) andis teada, et alates sügisest käivitatakse erakanalitega meelelahutusvaldkonnas konkureerimiseks uus realityshow, kus otsima hakatakse kedagi, kes pole veel parvlaev MS Estonial käinud.

16.august 2022

Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Erik Roose sõnul tehakse uus tõsieluseriaal just ERRi poolt, sest tegemist on üleeestilise tähtsusega teemaga.

Külastajate laine

Erik Roose sõnul tekkis idee uueks tõsieluseriaaliks 2021. aasta lõpus, kui pärast lugematuid uurimisretki “Estoniale” said otsa uurijad, eksperdid ja teadlased, kes Estoniat uurimas käisid ja oma avastusi avaldasid.

“Kõik ju mäletavad näiteks ühe teadlasterühma järeldust, et Estonia polegi uppunud, vaid see on saanud ainult püsivad veekahjustusi,” meenutab Roose.

“Loomulikult ei uskunud keegi eelpoolnimetatute erinevaid järeldusi ja tõendeid ning igaüks soovis oma silmaga näha ja omad järeldused teha,” sõnas ta. “Sellest algas ka külastuste laine.”

“Nüüd siis jõuamegi tänasesse päeva, kus meile teadaolevalt on Estonial käinud juba igaüks ja toona ringelnud vanasõnagi, et “enne, kui lähed Pariisi, käi ära Estonial”, on vananenud.”

“Ehk siis käes ongi nüüd teha tõsieluseriaal, leidmaks Eestimaalt veel üles need, kes pole Estonial käinud,” ütles ERRi juhatuse esimees Erik Roose.

“Kas me kellegi sellise ka leiame, on muidugi juba teine lugu,” lisas ta.

SA EI TEA, MIDA TEHA OMA VÄLJAVÕETUD PENSIRAHAGA? MEIE TEAME: toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

1 kommentaar

  • Helmut

    1. okt. 2021 - 09:20

    Ei ole hea lugu.
    Igas mõttes. Muidu chill.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles