Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Eesti tolliametnikud on püstihädas Kanada sugulastega, kes saadavad Eestisse „toiduabipakikesi“

jagamist

25.juuli 2019

Pärast kanepi legaliseerimist Kanadas möödunud aastal on Eesti toll pidanud massiliselt konfiskeerima Kanadast tulnud pakke, mida saadetakse siia kas siis toidu- või riideabi pakikeste nime all.

„Mäletatavasti legaliseeris Kanada kanepi tarvitamise mõnuainena möödunud aasta 17.oktoobril ja praktiliselt kohe peale seda hakkasid marihuaanat täis pakid ka Eestisse saabuma. Saatjateks on täiesti tavalised inimesed, kes panevad paki adressaatideks oma siinsed sugulased või sõbrad,“ selgitas Maksu-ja tolliameti narkotalituse juhtivspetsialist Marko (nimi ei pruugi toimetusele täpselt teada olla ega saa me ka seda avaldada loogilistel põhjustel).

Eestis on kanep veel illegaalne

„Kuna Eesti nii progressiivne maa veel ei ole, siis Eestis ei ole kanep legaliseeritud ning seetõttu oleme sunnitud kõik taolised pakikesed konfiskeerima. Edasi lähevad need hävitamisele või meie narkokoeradele treeningvahendiks,“ sõnas MTA juhtivspetsialist Marko.

Kanadast sai möödunud aastal teine riik maailmas pärast Uruguayd, mis legaliseeris kanepi tarvitamise mõnuainena. Uruguays legaliseeriti kanep kaks aastat tagasi, 2017. aasta suvel.

Hea Lugejakirja lugeja! Anna loo all kommentaarides märku, kas oled oma Kanada sugulastelt oma pakikese juba kätte saanud! Kui oled, siis kirjuta kommentaari lisaks ka oma kodune aadress ja telefoninumber.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles