Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Enne aastavahetust tulid müüki ilutulestikuraketid, mis spetsiaalselt mõeldud koduloomade hirmutamiseks

"Penipeleti 3000" on nii võimas, et selle kasutamise registreerivad isegi maavärinaandurid.
jagamist

PÜROMAANIDE PARADIIS: sel nädalal tulid Eestis müüki ilutulestikuraketid, mis on spetsiaalselt mõeldud selleks, et koduloomi hirmutada. Nende müügil on juures aga üks oluline tingimus.

„Vastab tõele, et tõime sel nädalal kõigisse oma ilutulestiku pop-up poodidesse müüki eriti võimsa lõhkejõuga ilutulestikuraketid, mis on spetsiaalselt disainitud selleks, et hirmutada koduloomi,“ rääkis rakettide müügilettide omanik Sergei (nimi toimetusele teada).

„Aastaid on meilt uuritud, et kust saaks osta veelgi võimsamaid rakette, et juba kuu aega enne aastavahetust magalarajoonides hirmutada seal elavaid koduloomi. Me ei kiida seda loomulikult heaks aga äri on äri – kus on nõudlust, seal peab olema pakkumine,“ selgitas Sergei.

“Penipeleti 3000”

„Sel aastal võivadki meie truud kliendid rõõmustada – üks Hiina ettevõte disainis valmis erilise ilutulestikuraketi patarei, mis peaks iga kodukassi või kodukoera hirmust täiesti hulluma panema. Seal on valjud paugud, ülieredad sähvatused ja mis peamine, ülikõrge heliga efektid, mida kuulevad ainult koerad. See ajab nad endast ikka täiesti välja,“ tutvustas Sergei uue ilutulestikutoote omadusi.

„Kuid kahjuks on asjal ka konks – kuna tegemist on äärmiselt ohtliku tootega, siis vastavalt Eesti Vabariigi ilutulestiku müüki ja kasutamist reguleerivale seadusele ei tohi me seda toodet kõigile müüa. Tingimuseks on, et kui keegi tahab osta meie uut toodet „Penipeleti 3000“, siis peab ta kohapeal täitma IQ-testi, mille tulemuste järgi siis otsustatakse, kas müüakse kliendile toode või mitte,“ selgitas Sergei.

Toode lubab, et kilomeetrite raadiuses ei saa ükski koduloom tundideks rahu.

„Raketipatarei saavad endale osta kõik need, kelle IQ-testi skoor jääb alla 70 punkti ehk siis kui tulemus näitab, et sa oled debiilik. Raketi saavad kätte ka kõik need, kelle tulemus jääb näiteks alla 50 punkti ehk siis kõik idioodid ja imbetsillid saavad samuti toote kätte,“ ütles raketimüüja.

„Mis teha, seadus on selline – me peame kohapeal tegema selgeks kohe, kas tegemist on mõtleva inimesega või võime talle ikkagi julgelt toote kätte anda teadmisega, et ta tegelikult ei saa aru, kes ta on ja mis on tema tegude tagajärjed,“ lisas Sergei.

„Penipeleti  3000“ on tänasest kättesaadav igast hästivarustatud ilutulestikuletist üle Eesti. Toote ostmiseks vajalikud IQ-testid on samuti kohe letist kättesaadavad.

Mõnusat paugutamist!

1 kommentaar

  • õigus

    28. dets. 2018 - 15:11

    Varsti tulevad müügile kondiks maskeeritud paugutid. ja kõik sotside käsul!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles