Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Erakonnad püüavad valimiste eel esoteerikahuvilisi

Kui seda kristallikotti puutud, oled kohe terve. Laksust. Mingeid küsimusi esitamata ja vastuseid saamata - lihtsalt terve kohe.
jagamist

Valimiste eel püüavad erakonnad vaadata iga kivi alla, et ega seal ei leidu mõnda valijat, keda oma lubadustega üle puistata. Kuna Eestis on esoteerika laialt levinud ja näiteks ostetumad raamatudki sellest vallast, püüavad erakonnad nüüd ka esoteerikahuvilisi nö enda kampa saada.

Praeguse valitsuse all kiratsev tervishoiusüsteem vajab suuri reforme ning erakonnad tutvustavad selleks valimiste eel oma plaane. Üks võimalustest olukorda leevendada on avada spetsiaalsed kristalliteraapia- ja alternatiivravi kliinikud igas maakonnakeskuses ja suuremas linnas.

Kliinikud pakuksid haigetele mitte ainult erinevaid kristallimeetodeid, kaanide panekut (muidugi ka äravõtmist), uriiniteraapiat, vaid ka massaaže, millel kõigel on õnneliku lõpu garantii. Samuti edendaksid keskused hariduselu, pakkudes töötubasid ja tunde koolides ja miks mitte ka lasteaedades.

Alternatiivravi on traditsiooniline

Ideed pooldavad mitmed EKRE liikmed, kaasa-arvatud alternatiivravispetsialist ja EKRE Pärnumaa kandidaat Helle Kullerkupp, kes üht sellist asutust juba peab ning kes on ka üks juhtivaid MMSi maaletoojaid.

„Nii Šveitsis kui ka Prantsusmaal makstakse alternatiivravi osaliselt sealse haigekassa poolt kinni. Meie kontekstis on sinna väga-väga pikk maa minna. Alternatiivravi erialad peaksid olema tunnistatud ka terviseameti poolt, nad oleksid selisel juhul jälgitavad, kontrollitavad, reguleeritavad.” sõnas Helle Kullerkupp ERRile.

Alternatiivsete ravimeetoditega on päri ka erakonna juht Mart Helme, kes väljendas ERRile oma poolehoidu: „Need on vanad traditsioonilised ravivõtted, mida on läbi aegade katsetatud ja kasutatud, et ma ei näe siin mingisugust vastuolu. Juba vanad eestlased mängisid igasuguste kivikestega, nii väikeste kui suurtega ja miks ei võiks see jätkuda kontrollitud keskkonnas?”

Nii viiakse kristallikliinikus läbi avatud rinnakorviga südameoperatsiooni – patsienti ei puudutata opi ajal kordagi.

Näidiskliinik asub Nõmmel

Tervishoiusüsteemi reformimiseks kasutatakse ainult juba töötavaid meetodeid. Üks edukamaid kristallikliinikuid asub Nõmmel ning tegutseb OÜ Kristallos nime all, mis on võetud ka EKRE uue tervishoiureformi näidiseks.

Lugejakirja toimetusele tutvustas oma meetodeid kristalliterapeut Ljubov, kes üllataval kombel meile juba koolikoristajana tuttav oli.

„Siin suur tuba. Keskel kristallos, saate 15 minutit,” seletas Ljubov kui juhatas meid kristallituppa, mille keskel seisis pikk ja üsna jässakas kristall. Teistele küsimustele Ljubov ei vastanud ning jättis meid hästivalgustatud tuppa, kus mängis ansambel Fixi kassett.

Aeg näitab, kas kristallikliinikud asendavad päris haiglaid või mitte

Soovisime uurida ka uurini- ning kaanitubasid, kuid nendes käis paraku samal ajal tervistav sessioon ja kostusid inimkarjed.

Kiired ajad on aga näide kliiniku edust, sest abivajajaid jätkub alati. Samuti olid pooled terapeudid meie külastamise ajal lähetusel maakoolidesse, kus teostati erinevaid töötubasid ja kohtuti valijatega.

Seda, kas taolised kristallkliinikud saavad varsti uueks normaalsuseks, näitab ainult aeg. Kuid hetkel tundub küll, et suund sinnapoole on ja traditsiooniline meditsiin lihtsalt peab hakkama ruumi tegema alternatiivsele.

Kristallikliinikuga käis tutvumas ja oma nahal parimat saadaolevat ravi proovimas kristallmikrofoniga reporter Holger-Hendrik Hang.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles