Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTO! Silvio Berlusconi matustele ilmusid peamiselt võltspäevituskreemi hulgimüüjad

Itaalia endise peaministri matustele ilmusid peamiselt tema võltspäevituskreemiga varustajad.
jagamist

Sel nädalal lahkus meie seast Itaalia endine peaminister Silvio Berlusconi. Tema matustest võtsid mõne Vene maffialiikme kõrval osa peamiselt Itaalia võltspäevituskreemi hulgimüüjad.

17. juuni 2023

Kas Itaalia võltspäevituskreemi hulgimüüjad olid tulnud kohale mälestama oma parimat klienti või nõudma perekonnalt sisse võlgu võltspäevituskreemi eest, pole teada.

Suri 86-aastasena

Itaalia endine peaminister ja viimastel aastatel peamiselt Vladimir Putini hääletoruna töötanud Berlusconi suri 86-aastasena.

Berlusconi maeti täna Rooma lähedal asuvasse surnuaeda, kuhu teiste hulgas on maetud näiteks ka Benito Mussolini. Ehk siis sõprade ja sarnaste hulka.

Kuigi Berlusconi matustele olid ära eksinud ka mõned Vene maffia ja endise KGB ja praeguse FSB liikmed, moodustas matusekülaliste hulga peamiselt siiski üks teine grupp Berlusconiga lähedalt seotud inimesi.

Ilusa päevitunud jume saladus

Pole mingi saladus, et endisel peaministril oli alati imeline päevitus ja jume. Pole ka mingi saladus, et Itaalia enda päikesest selleks ei piisanud ja Berlusconi kasutas selleks abivahendeid.

Selleks oli tal äärmiselt lai võltspäevituskreemi hulgimüüjate võrgustik, kelle jaoks ta oligi peamine ja ainuke klient.

Kuidas saadi Berlusconi klaaskirstu nii, et klaase pruuni võltspäevituskreemiga ära ei määritud, on siiani kõigile suur üllatus.

Seda näitas väga ilmekalt ka täna Berlusconi matustel osalenute hulk, mille peamiselt moodustasidki võltspäevituskreemi hulgimüüjad.

Kas Itaalia võltspäevituskreemi hulgimüüjad olid tulnud kohale mälestama oma parimat klienti või nõudma perekonnalt sisse võlgu võltspäevituskreemi eest, pole teada.

Teada pole ka see, miks Silvio Berlusconi täpsemalt suri – osade allikate väitel olevat ta saanud kätte oma käesoleva kuu võltspäevituskreemile kulunud arve.

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist!

Kommentaarid (4)

 • Agent

  13. juuni 2023 - 08:46

  Isegi päevituskreem oli võlts.

  Vasta
 • Jutumoor

  13. juuni 2023 - 08:47

  Räägitakse, et viimane “bunga bunga pidu” oli ära jäänud.

  Vasta
 • Naljanina

  13. juuni 2023 - 09:18

  Kõik vene sõbrad on nüüd kaotusest kahvatud. 🤦‍♂️

  Vasta
 • Kapten Schults

  18. juuni 2023 - 09:49

  Berlusconi ootamatu surm on rabanud ka Lugejakirja kollektiivi?
  Ei mingit elumärki………

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles