Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

FOTOUUDIS! Jüri Ratas ilmus täna Riigikogusse tööle, palk ja saag endiselt kaasas

Jüri Ratas Riigikogus.
jagamist

Tundub, et nädalavahetuse tohutu tähelepanu on Riigikogu esimees Jüri Ratasele hästi mõjunud – mees ilmus täna Toompeale tööle, endiselt õlal suur palk ja käes mootorsaag.

Juba reklaamipaus.

3.mai 2021

Jüri Ratase enda sõnul peitub põhjus, miks ta ilmus tööle, kaasas nii palk kui saag, siiski mujal, kui eneseeksponeerimisevajaduses.

Kramp lõi sisse

“Kevadpühad algasid suurepäraselt,” kommenteeris Jüri Ratas 1. mai talguid oma maakodus.

“Valmistasin ette kartulivaod, värvisin aidaukse, lõhkusin talveks saunapuud ning kui hakkasin koristama metsas tuulemurdu ja palke sealt välja vedama, siis lõi, kurat, nii hullu krambi sisse,” meenutab Ratas.

Jüri Ratase talgupäeval tehtud Facebooki postitus.

“Seal tegigi Keskerakonna avalike suhete inimene ka selle nüüdseks kuulsaks saanud pildi, kus ma kannan palki ja saagi ühekorraga, aga mida keegi ei tea, et tegelikult olin tol hetkel juba nii suurtes lihasvaludes, et saagi ega palki maha panna enam ei suutnudki,” märkis Ratas.

Veetis ööune püsti

“Pärast talguid tegime perega ka sauna ja no võite ette kujutada, kui keeruline oli suure palgiga ja mootorsaega saunalavale minna,” jätkab Ratas.

“Pärast sauna tahtsin suurest väsimusest magama ära minna, aga naine ütles, et tema mind räpaste tunkedega voodisse ei luba – nii magasingi öö aidas, palk endiselt õlal ja saag käes.”

Nii transporditi Riigikogu esimees täna hommikul Tallinna Toompeale tööle.

“No ja täna hommikul oli vaja ju kuidagi Riigikogusse tööle jõuda ja nii telliski Riigikogu kantselei mulle järele hobuste vedamiseks mõeldud treileri, sest oma autosse ma muidugi ära ei mahtunud,” selgitas Ratas.

“Ja siin ma nüüd siis olen – lihased on endiselt nii krampis, palk endiselt õlal ja saag käes, aga ega sellepärast tähtis riigitöö pooleli jää,” lisas Riigikogu esimees Jüri Ratas.

Küsimusele, et kas ta loodab kunagi ka palgist, mootorsaest ja tunkedest ka lahti saada, ei julgenud Ratas pikalt vastata:

“Elame-näeme, praegu tuleb nii kuidagi hakkama saada!”

Hea lugeja – kas Sinul on Jüri Ratasele pakkuda välja mõni retsept, kuidas lihaskrampidest lahti saada? Anna sellest julgelt teada loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (4)

 • Kana

  3. mai 2021 - 00:05

  Aga ükskord algab aega,
  Ratas tuleb mootorsaega.
  läbi Kadrioru pargi,
  lõikab kada tarvis hargi.

  Vasta
 • Maanus

  3. mai 2021 - 13:39

  Kahju kohe nii õrnake see meie ratas. Minu soovitus oleks proua Jüri Ratasele proovi nii nagui suurem osa inimestest eestis peavad hakama saama sama hädaga igapäevaselt liigesed ja lihased valusad meeletust tööst ja seda kõike madala palgaga sest riigil pole mingit kontrolli tööandjate üle need maksavad nii kuidas soovivad, aga tavatöölisel pole seda aega ja luksust, et palk õlal ja saag pihus klouni mängida oiga või ei tööd tuleb edasi teha maksud tõusevad igasugu toetusi roogitakse vähemaks isegi tuleviku pealt st laste pealt hoitakse kokku nii ei jää muud üle, kui rohkem rügada, et lasteld jääks huviringid alles ja kõht oleks täis ja soe voodi kus puhata. Ratasele soovitaks tööta miinimum palgaga siis pole aega tunda lihasvalu ja vedada palki ja saagi kaasas.

  Vasta
 • kana

  15. dets. 2021 - 12:06

  Päriselt?

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles