Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Helme pärast umbusalduse läbikukkumist: kui tahan, võin nüüd beebi ka ministeeriumi katuselt alla visata

Rahandusminister Martin Helme ja beebi, keda ta lubas siiski päriselt ministeeriumi katuselt mitte alla visata!
jagamist

Riigikogu opositsiooni algatatud rahandusminister Martin Helme umbusaldamine kukkus läbi. Helme tänas üdini lojaalset Isamaad ja ütles, et pärast tänast võib ta kasvõi beebi ministeeriumi katuselt alla visata aga temaga ei juhtu ikka midagi.

Rahandusminister Martin Helme kiitis pärast umbusaldust igat riigikogu Isamaa fraktsiooni liiget eraldi ning tänas neid kindlalt püsiva selgrootuse ja igasuguse iseseisva mõtlemisevõime puudumise eest.

Keskerakondlasi ei tänanud

Kui Helme umbusaldamise vastu hääletanud kuulekad isamaalased Heiki Hepner, Aivar Kokk, Tarmo Kruusimäe, Mihhail Lotman , Üllar Saaremäe, Helir-Valdor Seeder, Sven Sester, Priit Sibul, Raivo Tamm said rahandusministrilt suure pai, siis hääletamata jätnud Siim Kiisler, Viktoria Ladõnskaja-Kubits ja Andres Metsoja kohta oli Helmel öelda ainult järgnevat:

„Vaadake kui ilusti on minu käpa all keskerakondlased ja peaminister Jüri Ratas. Kui ma ütlen neile, et tehke nii või naa, siis pole sealt kuulda mingit vastumäägimist ja kõik laabub nii nagu mina ütlen,“ märkis Helme. „Ma ei pea neid kuulekuse ja minu ees lömitamise eest kiitma – nad teevad seda juba vabatahtlikult.“

„Täiesti ajuvaba, ma tean, aga nii see täna on.“

„Seevastu Isamaas on asjad ilmselgelt käest ära, ilmselgelt käest ära. Ja mina näitan näpuga selgelt Heliri (Isamaa juht Helir-Valdor Seeder, toim) peale. Mees – löö nüüd oma selles pundis, mis teil veel alles jäänud on, mingigi kord majja,“ ähvardas Helme Seederit.

Helme nüüd kuulikindel

„Mis puutub nüüd minusse, siis mina olen nüüd ilmselgelt kuulikindel. Kaja (Reformierakonna esimees Kaja Kallas, toim) võib ju kaagutada niipalju kui tahab ja umbusaldada niipalju kui tahab aga ehk on nüüd ka neile lõpuks selge, et kes siin boss on ja kes siin kõike otsustab,“ ütles rahandusminister Helme suvalist beebit sülle võttes.

„Piltlikult öeldes võin ma nüüd võtta kätte beebi, minna superministeeriumi katusele, visata beebi alla ja ikka ei juhtu minuga mitte midagi,“ ütles Helme beebit süles hüpitades.

„Loomulikult ma ei teeks kunagi midagi sellist, rõhutan, mitte kunagi, aga ma ütlen, et t e o r e e t i l i s e l t oleks see tehtav ja minuga ei juhtuks ikka midagi,“ lisas rahandusminister Helme.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (12)

 • Sart Miilipask

  24. sept. 2020 - 08:49

  Küll ma olen ikka tubli! Hästi tuli mul see artikkel välja! Jah tõesti pole asja millega ma hakkama ei saa!

  Vasta
 • Mauno

  24. sept. 2020 - 11:25

  Kurb tõdeda, aga nii see tõepoolest paistab. Valeta ja varasta palju tahad, ikka noogutavad ülejäänud bandeliikmed rõõmsalt kaasa.

  Vasta
 • Tiit Annuk

  24. sept. 2020 - 13:59

  Pole midagi. Rahvuslasena peaks Mart teadma, mida ütleb temasuguste kohta vanarahvas: igal oinal on oma mihklipäev. See võib temani jõuda varem, kui ta ise arvabki.

  Vasta
  • tom

   24. sept. 2020 - 14:22

   Mingi jura ja et igal oinal oma mihklipäev sobib punaoravate bandele paremini.

   Vasta
   • Tiit Annuk

    24. sept. 2020 - 17:19

    @tom. Ilmselt on EKRE-s punaseid rohkem, kui oravate hulgas.

  • Kalev

   24. sept. 2020 - 19:18

   Mina usun, et oinapäev tuleb ja kindlasti tuleb, kuid ainus küsimus tekkib siin selles, et kummale see ennem tuleb, kas Sulle või Mardile, seega ole ettevaatlik.

   Vasta
 • Vader

  24. sept. 2020 - 17:22

  Haige inimene kes sa sellise idiootsuse kirjutasid.
  Õnneks on inimestel mõistus ja saavad aru et Martin ei ütleks kunagi midagi sellist. Küll aga sobiks see Jürgen Ligi puhul hästi kui tema oleks olnud Martini asemel

  Vasta
  • Kalev

   24. sept. 2020 - 19:23

   Tõesti see olend, kes sellist paska kirjutab, on kindel mingi üdini mädanenud sotsreff. Kahju on ainult selleasja juures see, et ei avaldata selle tõpranaha nime, kes seda vaenu õhutab, aga loodame, et see tegelane kaevab endale ise augu kuhu ta kukub.

   Vasta
 • Helve

  25. sept. 2020 - 10:16

  Ennekuulmatu! Oma pika eluaja jooksul (84 aastat) pole on valitsuse liikmete poolt kuulnud niisuguseid läbimõtlemata, vulgaarseid, kolleege halvustavaid, solvavaid ütlusi. Martin Helme, olete kohutav inimene! Teiesugune ei tohiks esindada Eestit, Te lihtsalt mängite selle kõik maha mis on aastatega valu ja vaevaga üles ehitatud.

  Vasta
 • Ivar.

  25. sept. 2020 - 14:06

  Ikka jube mida see vasakpoolne ajupesu masin välja mõtleb. Isegi nende nn huumor on poliitiliselt vasakul.
  Tehke nüüd mõni nali 10 miljoni kohta, mis Siimpoisil kuskile pööningule peidetud on. 😂

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles