Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ILMAEKSPERT: suvi ei tule enne, kui tänavatele ilmuvad sokkides ja sandaalides mehed

Suvi pole enne Eestis käes kui sokkides ja sandaalides mehed on dominantsed.
jagamist

Unustage ära miniseelikud, unustage ära seapõrn ja metereoloogilised andmed – ilus soe päikesepaisteline suvi ei tule Eestisse enne, kui tänavatele ilmuvad sokkides ja sandaalides mehed.

Lugejakiri.ee toimetus on täienenud ilmaekspert Helduriga (vist 87, toim), kelle sõnul on igasugune teaduslike ja muude andmete pealt ilma ennustamine täielik jama.

Suve algust näitab ainult üks asi

„No kurat võtaks, kus võtavad närvid läbi kõiksugu uudised meie suveilma ennustamisest,“ põrutab värske ilmaekspert Heldur.

„Üks väidab, et suve algus oleneb mingitest Päikese ja Maa omavahelistest liikumistest, teine väidab jälle, et suvi oleneb hoovustest ja sellest tulenevatest tuultest, kolmas viitab jälle miniseelikute arvule tänavatel – kõik on täielik jama!“ väidab ilmaekspert Heldur.

„Tegelikku Eesti suveilma ennustab ainult üks asi ja see on juba aastaid sama olnud,“ kinnitab ekspertilmaennustaja Heldur.

Sokid ja sandaalid                         

„Mina ise kannan alati õues käies valgeid sokke ja sandaale aga ma ei pane neid mitte kunagi jalga, kui mu sisetunne ei ütle, et nüüd on õige aeg,“ selgitab ilmaekspert Heldur.

„Jah, muidugi võib sooja suveilma ennustada ka miniseelikute arvu pealt tänavapildis aga see on ainult poolik osa õigest valemist.“

„Eesti suvesooja ennustab kõige paremini koefitsent, mille sa saad, kui sa võtad aluseks Tallinna kesklinnas tunni aja jooksul nähtud miniseelikute arvu, korrutad samas ajavahemikus nähtud sokkides sandaalides meeste arvuga ja jagad saadud numbri siis nende „ametlike“ ilmaennustajate ennustatud numbriga –puhas matemaatika,“ selgitab Heldur.

„Loomulikult on saadud number suvaline nonsenss aga seda kogu ilmaennustus ongi,“ kinnitab Heldur, kelle sõnul tuleb Eestisse tegelik soe päikesepaisteline suvi alles siis, kui „ametlikku“ temperatuuri ületab sokkides ja sandaalides meeste arv tänaval tunni aja jooksul Tallinna kesklinnas nähtud miniseelikute arvu.

„Tundub ebaloogiline? Aga ilmaga nii ongi – ainult tänavapildis nähtud sokkides ja sandaalides meeste arv näitabki tegelikku sooja suve algust, mitte miski muu,“ lisab ilmatark Heldur enesekindlalt.

SEOTUD LOOD:

Valitsus kinnitas sokkide ja sandaalide koos kandmise ametlikuks rasestumisvastaseks vahendiks

Vihmauss täielikus teadmatuses nendest õudustest, mis teda paari tunni pärast ees ootavad

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • sokk

    7. juuni 2020 - 19:47

    Sokid võiksid olla varvastega.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles