Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Jakko Väli hakkab andma tudengitele loenguid enne õhtut hõiskama hakkamise ohtudest

Jakko Välist, kellest ilmselt enamik ei teadnud enne nädalavahetust midagi, on saanud Eesti üks vihatuimaid tüüpe. (foto: Siim Lõvi)
jagamist

Eesti ajaloo kõige lühema nõunikukarjääri teinud Jakko Väli ei jää niisama istuma – mees hakkab nüüd andma Tallinna Ülikoolis loenguid teemal, miks ei ole mõistlik liiga vara hõiskama hakata ning ka teemal, miks alkohol, loll pea ja sotsiaalmeedia kokku ei sobi.

Jakko Väli hakkab loenguid andma ülikooli imagoloogia ja reklaami tudengitele.

Mehel on, mida rääkida

Tallinna Ülikooli esindaja sõnul sobib Jakko Väli tudengitele esinema suurepäraselt.

„Kui vaadata kogu nädalavahetusel juhtunut haridusliku poole pealt, siis on Jakko Väli isik ja väljaütlemised lihtsalt suurepärane õppematerjal tudengitele,“ märkis ülikooli esindaja.

„Näiteks saavad tudengid otse allikast teada, kuidas on võimalik täiesti olematu mainega isikul veel rohkem endal marki täis teha ning ka seda, et miks ei ole mõistlik kombineerida alkoholi, lolli pead ning sotsiaalmeediat,“ sõnas kooli esindaja.

„Kui isegi EKRE, kes on varem teinud mõningaid kaheldava väärtusega kaadrivalikuid, otsustab, et Väli nende ridadesse ei sobi, siis sellest paremat õppematerjali annab otsida.“

Ajaloo lühim nõunikukarjäär

Skandaal algas reede õhtul, kui Evelyn Sepp kommenteeris EKRE liikme Peeter Ernitsa postitust, misjärel vastas Väli Sepale mitme obstsöönse sisuga kommentaariga.

Tuleb välja, et Jakko Väli hõiskas küll õhtul, aga valel õhtul – nimelt polnud IT-minister Kert Kingo teda veel ametlikult ametisse kinnitanud.

Väli kommentaaridele reageeriski laupäeval ka IT-minister Kert Kingo, kes kirjutas sotsiaalmeediasse: “Pean vajalikuks avalikkusele selgitada, et Jakko Väli ei hakka minu nõunikuna tööle.“

„Ainuke asi, mis tema töökohta ülikoolis nüüd ohustada võiks, oleks mingisugune sarnane enneaegne väljapurse ülikooli teemal. Loodame, et ta seda siiski ei tee, sest tudengitele on väga vaja näidet reaalsest elust, kuidas käituda ei tohiks,“ lisas ülikooli esindaja.

Väli hakkab Tallinna Ülikoolis loenguid andma alates novembrist, loengute vahepealsel ajal hoitakse teda ülikooli keldris õppevahendite hoidlas.

 

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (2)

 • J. Väli

  20. okt. 2019 - 14:06

  Tallinna Ülikooli omad võivad arvestada, et keegi ei taha neile enam t.ha panna ega s.hu võtta!!!

  Vasta
 • J. Väli

  20. okt. 2019 - 14:14

  Vabandan oma väljaütlemise eest. Oleksin võinud väljenduda elegantsemalt.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles