Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

JOBUD! Need 6 fauna esindajat ei respekteeri inimest kui toiduahela tippu

Sääsk ei tunnista absoluutselt inimeste ülemvõimu!
jagamist

Eestis elab mitmeid loomi, linde ja putukaid, kes on mingil põhjusel eksiteele sattunud ja arvavad, et nemad on siin kuningad ja kes ei tunnista, et hoopis inimesed on toiduahela tipus.

Toome need persevestid nüüd teieni ära, et kõik teaksid.

1.Saarmad. Ära lase ennast sellest üsna lollist näost petta – tegemist on tegelikult üsna targa loomaga ja mis juhtub siis kui anda ühele libeda naha ja küünistega loomale natuke mõistust? Täpselt nii – läheb ülbeks. Nii nagu said tunda hiljuti ühe Eesti pere liikmed, keda saarmas pantvangis nende enda kodus hoidis ja keda Keskkonnaamet soovitas kividega pilduda. Ega muudmoodi nendega käituda polegi võimalik, sest mõistlikku juttu nad ei kuula lihtsalt.

No vaata ainult seda nägu – milline idiootsus aga samas ka ülbus sealt vastu vaatab!

2.Sääsed. Nemad on ilmselt kõige tüütumad ja ka kõige hullemad putukad, kes kunagi üldse elanud on. Kui inimene näeb pealt, et toimub massimõrv, siis jookseb ta kõigest väest oma liigikaaslaste tapmisest eemale aga mida teeb sääsk? Tal on täiesti suva, et tema kõrval saavad surma tema eluaegsed sõbrad Tiit ja Peeter, tema imeb ikka verd edasi. Nemad on päris kindlasti suures eksiarvamuses, et Eestit juhivad ja kontrollivad nemad. Ja suuresti on neil ka õigus.

Nahk hakkab isegi pildi nägemisest sügelema ja tahaks käega laksata!

3.Metssead. Nemad võivad vahel jätta ekslikult mulje, et nad kardavad inimesi. Jooksevad ruttu põõsasse peitu näiteks. Aga ära lase ennast kunagi sellel petta –tegelikult nad inimest ei karda üldse ja põõsasse peitu jooksmine on osa nende heidutustaktikast. Tõelised loomamaailma persevestid need metssead.

Ooo, olete kambaga maad tuhnimas jah, umbe asi!

4.Parmud. Natuke sarnased sääskedega aga nad ei ime verd, vaid hammustavad. Aga sama tüütud on nad küll kui sääsed. Nende suur eelis on see, et nad ei pinise ja pääsevad seega inimesele ja teistele loomadel väga lähedale. Parme kardavad isegi muidu nii julged lehmad ja hobused, juba see fakt peaks näitama, et milliste fauna tontidega on meil tegu.

Äge värviline kiiver ei tähenda veel seda, et võiksid ülbitseda kõigiga!

5.Herilased. Neil on täiesti suva sellest kui sa neid puuduta. Nemad tulevad ikka ka lambist tüli norima ja sutsama. Ja sutsavad nad oi kui valusalt. Kui nad siis kinni püüda pärast sutsamist, siis on nad veel äksi nii täis, et julgevad veel tiibu lehvitada ja piniseda ülbelt. See on üks liik, kes tõesti ei ole avaldanud mingit soovi inimestega läbi saada, ammugi tunnustada inimeste ülemvõimu. Millised persevestid!

Need ronivad kasvõi üle üksteise laipade, et magusat vedelikku sisse juua.

6.Kajakad. Nemad on ainuke liik, kes peale inimeste käivad jõusaalis ja tarbivad steroide. Kuidas muidu selgitada nende mittemillelgi põhinevat ülbitsemist, pidevat autodel istumist ja sinna sittumist ning prügikastide laialiloopimist. Nad tulevad ja võtavad lapselt isegi piruka või kommi käest ära, sest neid ei huvita – nemad on maailma valitsejad.

Nagu jõusaalihuntide kohta öeldakse – palju steroide, väike till!

Hea lugeja! Tead veel mõnda ülbet fauna esindajat, kes ei taha tunnistada inimest kui kõige ülemat looma? Anna aga julgelt oma arvamusest teada loo all kommentaarides!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha.

Kommentaarid (2)

 • Kristi

  13. juuni 2019 - 07:08

  Mutid- oma peene kasukaga arvabad, et neil on täielik õigus õõn

  Vasta
 • Kristi

  13. juuni 2019 - 07:18

  õõnestada inimeste jalgealust. Teised sama ülbed ning ülbemadki on vesirotid- viitsimata ise käike kaevata, kasutab ta muti oma. Vähe sellest, et õõnestab samamoodi inimese jalgealust, varastab ta inimese toidulaualt olulisi vitamiinevedades neid aiamaalt kuskile enda tehtud “keldrisse”. Ja nad teavad täpselt kui palju sinu tulbid või muud taimed poes maksid. Mida kallim, seda tõenäolisemalt need vesiroti poolt tuuri pannakse või juured alt näritakse.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles