Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Jüri Ratas valitsusevastaste sariprotestide korraldamisest: “Arst ja treener käskisid palju värskes õhus viibida!”

Jüri Ratas täitmas arsti ja treeneris käsku - viibi palju värskes õhus ja liiguta end.
jagamist

Paljud on imestanud, et miks korraldab opositsioonis istuv keskerakondlane Jüri Ratas sarja valitsusevastaseid proteste. Nüüd on selgunud, et Ratas teeb seda enda vormis hoidmiseks.

Jüri Ratas teatas eile sotsiaalmeedias, et korraldab Stenbocki maja ees mitu nädalat järjest valitsusevastaseid proteste, kuhu ta ootab osalema kõiki mures veel viimaseid keskerakonda valivaid pensionäre. Nüüd on selgunud ka põhjus, miks Ratas neid üritusi korraldab.

Arst käskis

“No kas teie siis ei tea, et kontoris istumine on uus valge suhkur?” küsib Jüri Ratas meilt, kui uurime, et miks ta korraldab valitsuse vastaseid proteste.

“Mul oli õnne, et Riigikogu esimehe töö oli ńii mõttetu ja andis mulle palju vaba aega, et sain tantsusaates osaleda,” jätkab Ratas.

“Sain end kiirelt vormi viia ja tagasi paksukeseks ma enam minna ei taha. Ma usun, et Lauri Hussaril on sama plaan – tal ju ka korralik kõhuke ees ja miks muidu ta ikka selle Riigkogu esimehe koha valis,” usub Ratas.

Jüri Ratas värskes õhus vältimas uut valget suhkrut ehk niisama kontoris tühja istumist.

“Aga nüüd olen ma täiesti suvaline Riigikogu lihtliige või noh, natuke peab aseesimehe tööd ka tegema, aga üleüldiselt ikkagi selline tühja istumise töö.”

“Ja nii saigi siis oma treeneri ja perearstiga konsulteeritud, et kuidas ennast siis jätkuvalt vormis hoida ja mitte minna Hussari nägu tagasi,” selgitab Ratas.

“Ja nii treener kui arst ütlesid, et peaksin palju värskes õhus viibima ja ennast liigutama. No ja selleks, et kuidagi õigustada seda mittetöölolemist, saigi erakonna helgemate peadega välja mõeldud, et võiksime siis valitsusevastaseid proteste korraldada,” kommenteeris Jüri Ratas.

“Saab olla palju värskes õhus, saab ennast liigutada ja miks mitte siis ka suhelda nende viimaste ullikeste Keskerakonna penskaritest valijatega, kes meile alles jäänud on,” ei varja Jüri Ratas tegelikke põhjuseid, miks ta korraldab sarja valitsusevastaseid proteste Stenbocki maja ees.

Lugejakiri.ee meeldib? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika ilmumist

Kommentaarid (4)

 • tapeedimuster

  20. apr. 2023 - 17:02

  Arst soovitas Ratasel maksuküür kellegi teise selga tõsta, las tassivad.

  Vasta
 • Jutumoor

  20. apr. 2023 - 17:17

  Kõigile öeldi, et kes tuleb, see saab Ratasega tantsida ja oligi rahvas “murdu”, kõigil huuled värvitud ja soengud peas.

  Vasta
 • Naljanina

  20. apr. 2023 - 17:18

  Kokkuvõtlikult oli plakatite sõnumiks: “VALITSUS ON PAHA, KAJA ANNA MEILE RAHA!”

  Vasta
 • Oioi

  21. apr. 2023 - 19:07

  Kuhu siis ülejäänud osa rahalahkest õilsast kolmainsusest jäi?

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles