Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kehakeeleekspert: Brigitte Susanne Hundi saates osalenud põevad Stockholmi sündroomi

Stockholmi sündroom. (kuvatõmmis Õhtulehe videost)
jagamist

Tähelepanelikud televaatajad on märganud, et mingil põhjusel viibivad igas “Tantsud tähtedega” saates ka “Vallalises kaunitaris” osalenud Kaspar, Emmanuel ja Hendrik. Läti tunnustatud kehakeeleeksperdi Edgars Balodise hinnangul põevad mehed raskekujulist Stockholmi sündroomi.

Kuigi Brigitte Susanne Hunt ise väidab, et eelpoolnimetatud kolme härrasmehe hulgast üks on tema väljavalitu saatest “Vallaline kaunitar”, siis seda juttu kehakeeleekspert Balodis ei usu.

Kõik on “pantvangis”

“Stockholmi sündroom on pantvangidel vahel, ja noh, olgem ausad, antud juhul kindlasti ilmnenud psühholoogiline sündroom, milles pantvang ilmutab pantvangi võtjale lojaalsust ja poolehoidu, vaatamata viimase põhjustatud ilmsest ohust tema senisele normaalsele elule,” kommenteeris Edgars Balodis.

“Seda näeme ka antud juhul – kutsikasilmadega noored mehed on olnud Brigitte käes pantvangis tükk aega ja isegi saamata auhinda ehk Brigittet, ronivad nad ikkagi kohale, et teda tantsusaates toetada,” selgitas kehakeeleekspert.

“Sageli asuvad Stockholmi sündroomiga pantvangid oma kinnihoidjat abistama või pärast vabastamist teda õigustama ja kaitsma. Tuleb tuttav ette? No muidugi ju tuleb, sest seda me just teleekraanil näemegi,” sõnas mees.

“Evolutsioonilise tõlgenduse järgi on abitul inimesel kasulik pöörduda toetuse saamiseks tugevaima olemasoleva inimese poole ja teha temaga koostööd. Antud juhul on selleks tugevamaks inimeseks mehi kindlakäeliselt tillipidi lõa otsas hoidnud Brigitte, kes siis väänab mehi endale sobivas suunas.”

“Stockholmi sündroomiga sarnane sündroom ilmneb sageli ka seksuaalse ärakasutamise või vägivalla ohvritel, kes asuvad süüdistamise asemel kurjategijat õigustama. Pole ju mingi saladus ja me kõik nägime seda ka saates “Vallaline munniõrritaja” või mis see nimi nüüd oligi, kuidas Brigitte põhimõtteliselt tahtis vaest Hendrikut alla neelata nende suudlusakti käigus,” ütles Edgars Balodis.

“Seega jah, ma julgen täiesti kindlalt väita, et kõik need noormehed, kes üüd andunult käivad igas saates vaatamas, kuidas VEEL üks mees Brigittega põhimõtteliselt vertikaalses vahekorras on, põevad väga raskekujulist Stockholmi sündroomi,” märkis Balodis.

“Ka saate võitja Hendrik,” lisas kehakeeleekspert.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (5)

 • Jutumoor

  21. nov. 2022 - 17:24

  Maakeeli nimetatakse sellist naist meesteõgijaks. Sööb ja sülitab välja.

  Vasta
 • Teadja

  21. nov. 2022 - 17:50

  Tulekul on uus tõsielu saatesari ” Tantsud vallalise kaunitariga”. Osalema oodatakse igasuguse sündroomiga mehi.

  Vasta
 • Lolita

  21. nov. 2022 - 19:24

  Kui nüüd ka mehele ei saa, siis võib BSH nakatuda rängalt vanatüdruku sündroomi.

  Vasta
  • Loogiline!

   22. nov. 2022 - 08:09

   Kui tüdruk on vana, siis ta on vana… ja ükskord on vanaeit valmis! 🙂

   Vasta
 • Almar Glustsenko

  8. jaan. 2023 - 06:07

  Aga mina lohutasin hoopis Brigittet (Facebook tal ca 26.11.2022). Kuigi selle Edgars Balodise ehk soo-Edgari jutu vastu ma ka ei näe põhjust vaielda, väljaarvatud see nimi “Vallaline roppus”. See viitab hindaja enese poolt ilmajäetuse sündroomi etendamisele.

  Tundes ammu Sildamit, omades vastavat kõrgharidust ning küllalt pikka kogemust ja olles kursis poliitilise show reeglitega (eriti me viimase aja, 2021 Toompea “lamemaalaste” protestidega ja riigikogulastega seonduvaga), võin vaadata ka muud, kus võib näha 2023 Riigikogu valimiste prodgrammi E200 poolt, mis on sh sünonüümiks Gruz200-le st 1979-1989 Afgaani sõja laipadele viitavalt ja Event201-le st Rockefeller 2010 “covid”-rahvus(majandus)tapu pandeemiale viitavalt (Jüri Lina…, Õhtuleht, 8.10.2020, lk 10; RahvusliTeataja.ee, 1/2021, lk 1, samas 2/2022, lk 10; Kesknadal.ee, vabamüürlased, PIKAD KOMMENTAARID),

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles