Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Kõik Tallinna ühissõidukijuhid vahetatakse välja madalalaubaliste vastu

jagamist

17.mai 2019

Tallinna linnavalitsus andis teada, et lähiaastatel on linna eesmärgiks vahetada kõik ühissõidukid madalapõhjaliste masinate vastu. Sama plaan on ka kõigi juhtidega – seniste arukate ja liiklust mõistvate juhtide asemel tulevad kõik uued, madalalaubalised juhid.

Tallinna linnapea Taavi Aasa sõnul aitab madalalaubaliste juhtide palkamine linna teenistusse kaasa lõhe vähenemisele kontoritööliste ja nö lihtsamate linnapalgaliste vahel. “Linnal on juba ammu kontoritööl üsna juhmid ja madalalaubalised inimesed ja sellega seoses oligi tekkinud ebavõrdne lõhe. Nimelt tundsid linnavalitsuses ja ka linna teistes allüksustes töötavad inimesed end halvasti, sest madalamatel ametikohtadel töötasid neist arukamad inimesed,” märkis Aas.

“Nüüd see lõhe kaob ja saame uhkusega öelda, et juba paari aasta pärast oleme üks suur ühtne punt lollpäid ja juhmardeid,” lisas Aas.

“Tallinna linnas on juba täna sõitmas ringi mitmeid ühissõidukite juhte, keda ei huvita ei liiklusreeglid ega elementaarne viisakus. Just selliseid juhte meil ongi rohkem vaja, et sulanduda sisse linnaliiklusesse ja sõita nii nagu linlased sõidavad. Ainult tugevamad jäävad meie linnas ja liikluses ellu,” toob Aas välja veel ühe põhjuse, miks juhid välja vahetada.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles