Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

KURIOOSUM! Täna Kalarannas talisupluse käigus kadunuks jäänud mees ilmus välja Pirital

Talisupleja Margus, hüüdnimega Hüljes.
jagamist

Täna toimus kurioosne juhtum Tallinna lahel, kus Kalarannas talisupluse käigus kaduma läinud mees tõusis pinnale lahe teises otsas, mitte kaugel Russalka monumendist. Enda sõnul jälitas ta kogemata ahvenaparve.

Kummalisevõitu lugu sai alguse täna lõuna paiku ühe IT-firma Kalarannas toimunud üritusest, kus Tallinna taliujujad tulid kokku, et seal tähistada üheskoos jõule kosutava supluse ning väikse jõuluampsuga. Loe pikemat ülevaadet sellest üritusest siit.

Tähistamine muutus otsinguoperatsiooniks

Külmaga harjunud mehed ja vapper naine maitsesid kaasa võetud snäkke ja peale joodi pokaal vahuveini. „Ühel hetkel märkasime, et Hüljes (mehe tegelik nimi on Margus, toim.) on kadunud. Suurt me selle üle ei imestanud, sest ta on varemgi pikalt jääaugus istunud ja siis ikkagi välja ilmunud, kaasas näiteks põhjast leitud Rimi ostukäru,“ rääkis üritusel osalenud talisupleja.

„Aga kui möödas oli juba tund, siis hakkasime muretsema. Hakkasime just päästeametisse helistama kui saime kõne ühelt kurjalt vene mehelt, kes käskis meil Hülgele järgi minna – ta segavat kalapüüki lahe teises otsas! Lahe teises otsas? Kujutate ette pilti? Muidugi sõitsime siis kohe sinna ja leidsimegi Hülge, see tähendab Marguse eest – istus seal rõõmsalt jääaugus ja pildus vene keelt rääkinud kalameest jäätükkidega,“ rääkis Marguse kolleeg.

Õues oli seitse külmakraadi

Vaatamata krõbedavõitu külmale ei soovinud Margus ehk Hüljes esialgu jääaugust välja tulla. Lõpuks kaldele jõudnuna olid mehe sinnasattumise selgitused pehmeltöelda segased.

„Ta rääkis meile, et oli jääauku sukeldudes kaotanud suuna- ja ajataju, sest jälitas mingit ahvenaparve,“ ütles Marguse sõber, talisupleja. “Kuidas ta jää all kilomeetreid ujus, on siiani müstika.”

Russalka juures jääpüüki teinud vene kalamees jäi Marguse pikamaatalisuplust kommenteerides napisõnaliseks: „Перестань бит дабаыобом, xооы моржовы!“

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles