Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Mahajäetud laos bodypumpinud naised said trahvi territooriumil loata viibimise eest

jagamist

Täna pärastlõunal toimus Narvas kurioosne vahejuhtum, kus kuus kohalikku Narva neiut läksid loata mahajäetud laohoonesse ja asusid seal usinalt trenni tegema.

Narva Kreenholmi tehase territooriumi valvuri Jevgeni (nimi igaks juhuks muudetud, need naised on sitaks tugevad) sõnul hakkas alarm tööle kella 14.28 paiku. „Tööle hakkas liikumisandur meie mahajäetud laos number 4, mida pole juba aastaid kasutatud. Arvasin kohe, et mingid narkarid on jälle roninud aknast sisse ja laamendavad seal. Seda ikka juhtub,“ märkis Jevgeni (nimi endiselt muudetud).

„Suur oli minu üllatus kui ma kohale jõudsin. Mul oli igaks juhuks raudkang ka käes, et kohe ära virutada neile narkaritele aga kui ukse lahti tegin, siis nägin keset ruumi karja naisi trenni tegemas, hantlid käes. Püha jumal, isegi treenerit ei olnud neil seal,“ imestas Jevgeni.

„No mis mul muud üle jäi kui politsei kohale kutsuda. Naised palusid küll, et ma seda ei teeks aga mul on ju protseduurireeglid sellisteks asjadeks,“ selgitas ta.

Kui Jevgeni uuris naistelt, miks nad seal on või kuidas nad sinna sattusid, siis ei osanud naised konkreetset põhjust välja käia. „Hakkasid hämama midagi aadressiga eksimisest, bodypumpamisest ja ma ei tea millest veel. Aga neil olid ju hantlid käes, ma arvan küll, et tahtsid aknad sisse visata nendega!“

Politsei viis kõik kuus naisterahvast koos hantlitega Narva politseijaoskonda selgituste andmiseks. Lugejakirjale on teada, et naisterahvad said trahvi paragrahvi alusel, mis puudutab võõral territooriumil viibimist ilma loata.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles