Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Mart Helme Bolti kontrollist: kahjuks pole siiani õnnestunud ühtegi taksot peatada

Siseminister Helme on juba kuu aega järjest seisnud Tallinna kesklinna tänavaäärtes ja üritanud püüda Bolti illegaalseid juhte. (foto: suvaline kodutu)
jagamist

Siseminister Mart Helme alustas hiljuti kontrolli sõiduvahendusettevõtte Bolt suhtes, et tuvastada isiklikult, kas selle kaudu pakuvad teenust ilma tööloata välismaalased. Seni on kontroll kulgenud edutult, sest ükski Bolti takso pole Helmet nähes seisma jäänud.

12. märts 2020

„Kui me räägime Boltist, siis mulle on tulnud signaale, et seal sõidavad taksot inimesed, kellel ei ole selleks õigust. Ma kavatsen seda kontrollida,“ ütles siseminister Helme veebruaris Riigikogus esinedes.

Riik on vahepeal valmis saanud

Pärast veebruaris Riigikogule isikliku kontrolli lubamist võttiski siseminister Mart Helme Bolti taksode teema enda südameasjaks.

„Ma arvan, et räägin kõigi praeguse valitsuse ministrite eest kui ütlen, et kõik muud probleemid siin riigis on meil lahendatud ja nüüd tegelemegi selliste asjadega,“ kommenteeris Helme ise täna.

„Asi pole selles, et ma ei usalda kedagi – alati on parem kõik ise ära teha, sest siis on asi ikka õigesti tehtud,“ sõnas siseminister.

Helme sõnul on ta takso peatamiseks kasutanud ka oma kuulsat käemärki, et ta on okei klient aga tema väitel on taksod selle peale veel kiiremini temast mööda tuhisenud.

Taksod tuhisevad mööda

Küsimusele, et kuidas senine Bolti kontroll läinud on ja mitu tööloata taksojuhti ta juba kätte saanud on, vastas Helme nii:

„No ega kõike ei saa ju numbrites ka mõõta, ei saa kõike numbrites mõõta,“ selgitas Helme, kes juba kuu aega on püüdnud mõnda Bolti taksot kinni pidada, kuid seni kahjuks edutult.

„Seni olen siin vehkides saanud tuttavaks mitme prostituudiga, kes muide osutusid täiesti toredateks inimesteks ja noh, kesklinna kodutuid tunnen ka nüüd kõiki juba nimepidi. See on kindlasti plusspool asjal,“ sõnas siseminister.

„Aga kui nüüd täiesti ausalt rääkida ja seda ma alati teen, siis ühtegi Bolti taksot seni peatada pole õnnestunud. Ma vehin ja vehin aga alati tuhisevad nad minust nagu teepostist mööda, ei teagi, milles asi on. Äkki keegi on neile öelnud, et mind mitte peale võtta?“ küsib Helme mõtlikult.

Mainime siseministrile, et Bolti saab kutsuda nutitelefoni vastava rakendusega.

„Ah sa vanakuradi perse – selles on siis hoopis asi!“ laksab Helme endale vastu laupa.

Hakka Lugejakiri.ee jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles