Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOH! Eestlaste loodud rakendusest OnlyPans võib saada Eesti uus ükssarvik

OnlyPans-ist võib saada Eesti järgmine ükssarvik!
jagamist

Eestlased lõid uue rakenduse OnlyPans, mis võimaldab loojatel üles laadida igasugust pannidega seotud sisu ja palgamüüri taha lukustades sellega raha teenida. Mitmete ekspertide sõnul võib sellest saada Eesti järgmine ükssarvik.

On käputäis sisu jagamise platvorme, mis võimaldavad loojatel internetis raha teenida. Patreon ja OnlyFans on populaarsed võimalused, kuid OnlyPans on ülekaalukalt kõige vastuolulisem, sest see on eksklusiivselt mõeldud ainult pannidega ja nende fännidega seotud teemade jaoks.

Mis on OnlyPans?

OnlyPans on Tallinnas asuv ekslusiivselt pannidega seotud  sisu jagamise platvorm. Loojad saavad seda kasutada selleks, et pakkuda videosid pannidest, fotosid pannidest ja isegi võimalust vestelda üks-ühele pannide teemal.

„Kuigi OnlyPans alustas oma tegevust alles käesoleva aasta alguses, on sellel juba praegu sadu tuhandeid kasutajaid üle maailma ehk tegemist on üha rohkem populaarsust koguva rakendusega täiskasvanute toidutegemise tööstuses,“ märkis selle looja Tambet Park.

OnlyPansi looja Tambet Parki sõnul avaldas isegi The New York Times 2021. aasta alguses loo, milles väideti, et OnlyPans on igaveseks muutnud toidutegemist ja sellega seonduvat.

Järgmine Eesti ükssarvik?

OnlyPansile ennustatakse juba ka ükssarviku staatust, sest erinevalt teistest taolistest sisuloome rakendustest, on ta teeninud kasumit esimesest päevast peale.

„Eks selle edu taga ole natuke ka seda, et OnlyFans tegi meie eest kogu raske töö n-ö ära,“ selgitas rakenduse looja Park.

„Ehk siis praktiliselt esimestest päevadest ja nädalatest olid meil olemas nii sisuloojatest kõikvõimalikud kokandushuvilised ja professioonaalsed kokad aga ka kliendid, kes olid kohe nõus pannidega seotud sisu eest maksma, sest mudel oli kõigile juba eelnevalt selge,“ kommenteeris rakenduse looja.

Pannipervertidel viskab see pilt pildi eest. (foto: OnlyPans)

Ahvatlev sisu

Küsimusele, et millist sisu siis rakenduses täpsemalt luuakse ja mida selle eest maksma peab, vastas Tambet Park nii:

„Täiesti seinast seina sisu – osad panevad lihtsalt üles pildi oma roostes vanast pannist ja küsivad selle eest näiteks 5 eurot. Professionaalsemad sisuloojad küsivad oma loomingu eest muidugi rohkem raha aga ka nende sisu on ahvatlevam – näiteks silitavad nad seal pannivarsi või praevad pannil pekikuubikuid,“ sõnas ta.

„Usute või mitte aga taolise sisu järele on tohutu nõudlus,“ märkis Park.

Siin on väike valik märkimisväärseid sisuloojaid OnlyPansi lehel:

Evelin Ilves – kodukokk

Indrek Ostrat – telekokk

Imre Kose- kokk

Anni Arro – kokk

Mitmete meie toimetusega rääkinud ekspertide sõnul võib OnlyPans-ist saada Eesti järgmine ükssarvik.

Hea kokandushuvilisest lugeja! Kas Sina oleksid valmis näitama kogu maailmale avalikult oma pannikollektsiooni ja sellega ka raha teenima? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Karl

    23. märts 2021 - 21:00

    Just oli saade ETV-s vaenukõnest aga kuhu jääb arutelu Vainokõnest?

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Eestis peaks kehtestama abieluvõrdsuse aka homoabielu?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles