Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOH! Kas eestlased suruvadki värske ahelpostitusega Facebooki põlvili?

Facebooki vastu tuleb võidelda kõikide võimalustega - kaasa arvatud vigase ahelpostitusega.
jagamist

Täna hakkas Facebookis eestlaste hulgas aktiivselt levima postitus, mis tõenäoliselt saab Facebookile saatuslikuks. Kirjas on, et kes postitust oma seinal ei jaga, kahetseb seda hiljem kibedalt.

Postituses seisab, et igaüks peaks seda jagama, muidu antakse kontroll oma konto ja selle sisu üle ära Facebookile. Seda ei tahaks ju keegi, et juhtuks.

Toome postituse teieni nüüd täies mahus ära. NB! Ärge pange tähele, et postitus on kirjutatud väga vigases keeles ja on tõenäoliselt tõlgitud Google tõlgi funktsiooniga – see on kindlasti 100% legitiimne:

„To Facebook team- Homme hakkab teie fotosid kasutama uus Facebooki reegel. Reeglit saab kohtus kasutada teie vastu. Kõik, mida olete kunagi avalikustanud, muutub täna avalikuks, isegi kustutatud sõnumitest või privaatsetest piltidest.

Selle sõnumi kopeerimine ja kleepimine ei maksa midagi. Parem kaitsta kui hiljem kahetseda.

Ma ei anna Facebookile mingit luba oma piltide, teabe, sõnumite või väljaannete kasutamiseks mitte varem ega tulevikus. Selle avaldusega teavitan Facebooki, et selle profiili ja / või selle sisu alusel on minu vastu rangelt keelatud kasutada, avalikustada, kopeerida, levitada või muul viisil tegutseda. Selle profiili sisu on privaatne ja konfidentsiaalne. Privaatsuse rikkumise kohta kehtivad õigusaktid.

MÄRKUS. Facebook on nüüd avalik üksus. Kõik liikmed peavad sellise teate avaldama. Soovi korral saate selle versiooni kopeerida ja kleepida. Kui te ei avalda avaldust vähemalt üks kord, aktsepteerib uus poliitika vaikimisi. Selle abil saab Facebook kasutada teie fotosid ja teavet profiili värskenduste kohta.Kopeeri ja kleebi.“

Seega: võtke nüüd end kokku, kallid lugejad ja jagage seda teksti oma seinal. See tõepoolest on AINUKE viis, kuidas end kaitsta ja tõmmata tehnoloogiahiid Facebook põlvili.

Jah, täpselt, nii lihtne see ongi – jaga ainult seda vigast postitust ja sinuga on edaspidi kõik okei!

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis (kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles