Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OHOH! Värske režissöör väidab, et tema oma filmis igatahes droonivideot ei kasuta

Värske režissöör Kevin püüab selgitada produtsendile, et tema teeb nüüd asju teistmoodi.
jagamist

Värskelt Balti meedia- ja filmikooli lõpetanud noor režissöör Kevin (26) andis täna avalikkusele teada, et tema igatahes ei kavatse oma esimeses filmis droonikaadreid kasutada.

Eesti filmiringkond on värske režissööri kõrgist avaldusest šokis.

Uued vanad tuuled

“Põhimõtteliselt lähen ma sinna, kuhu ükski Eesti tänane režissöör minna ei julge – tagasi juurte juurde,” põhjendas värskelt filmikooli lõpetanud Kevin Tamm (26) oma julget otsust.

“Vanasti polnud mingeid uhkeid pildipoognaid ega droonivideosid – just selle kunsti ma tahangi Eesti filmi tagasi tuua,” sõnas noor režissöör.

“Ma olen enam kui kindel, et kui minu esimene film valmis saab ja seal pole ühtegi droonivideot, siis kukub publik imestusest pikali,” loodab režissöör Tamm.

Värske režissöör hoiab oma jalad ja pildikeele maa peal.


Kättemaksu ei karda

Värskelt Balti meedia- ja filmikooli lõpetanud noor režissöör Kevin usub, et tema täna avalikuks tehtud otsus võib Eesti filmiringkonnas tekitada paksu verd.

“Ma täiesti usun seda, et minu tänase avalduse tagajärg on see, et Eesti filmiskeenes saab minust nüüd persona non grata,” selgitas ta.

“Aga mind ei huvita – ma olen terve elu olnud n-ö vastuvoolu ujuja ja mina igatahes ei kavatse oma esimeses filmis droonikaadreid kasutada,” viibutab noor režissöör kohaliku filmiringkonna suunas näppu.

Hea lugeja! Mida arvad noore Kevini plaanist Sina? See film on ju ette hukule ära määratud, kui seal pole mitte ühtegi eepilist droonikaadrit? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

SEOTUD LUGU:

HULL PEAST? Noor arhitekt usub, et teda võetakse tõsiselt ka ilma sarvraamidega prillideta

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles