Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

OTSUSTATUD! Tänavune Tartu suusamaraton toimub täielikult Zoomis

Selline näeb välja tänavune Tartu suusamaraton.
jagamist

Terviseameti nõuete kohaselt ei ole tänavusele Tartu maratonile osalejad lubatud ja suusamaraton toimub täies mahus videokoosolekute keskkonnas Zoom.

Terviseamet hoiatab, et ka Zoomis toimuvale maratonile tohivad kohale tulla vaid osalejad ning maratoni korraldamise ning teenindamisega seotud isikud.

Karmid reeglid

Osaleja pääseb Tartu suusamaratoni Zoomi kõnele ainult stardinumbri või korraldaja-teenindaja akrediteeringu alusel. Ka eliitsportlaste jootmine Zoomi kõne ajal on lubatud vaid akrediteeritud saatjatele. Reeglite järgimist kontrollivad infoturbetöötajad.

Kuna pealtvaatajatel on keelatud Zoomi kõnele tulla, tuleb arvestada, et suusataja lähedased ja muud kaasaelajad ei tohi suusatajaga samas ruumis viibida. Küll aga on neil võimalik võistlust jälgida erinevatest meediakanalitest.

“Soovitame sellel aastal kõigil maratonil osalejatel end juba aegsasti sündsalt riidesse panna, et Zoomi kõne ajal mitte häbisse jääda.“

Akud olgu täis ja mikrofon väljas

 „Samuti tuleks igal osalejal arvestada sellega, et videokõnede ajaks tuleks panna oma arvuti mikrofon hääletu peale, et oma ähkimise ja ohkimisega teisi mitte liialt segada,“ selgitab olukorda ürituse peakorraldaja Indrek Kelk.

Lisaks paneb ta inimestele südamele, et kuna virtuaalselt võib olla tegemist üsna külma ilmaga, siis tasuks hoida oma arvutit või telefoni vooluvõrgus.

“Teadupärast võib telefonil või arvutil aku tühjaks saada ja kahjuks tähendab Zoomi kõnelt lahkumine automaatselt ka disklahvi,“ hoiatab ta.

Korraldajad soovitavad enne maratonipäeva tutvuda antud Zoomi juhistega ja mõelda tegevuskava enda jaoks läbi, et Zoomi kõnel kohapeal oleks vähem üllatusi ja maratoni saaks sajaprotsendiliselt nautida.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

SUUR EESTLASTE PAHEDE UURING: millise käes vaevled/millist naudid Sina?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles