Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Pangad hakkavad pakkuma võimalust võtta elekter ja bensiin liisingusse

jagamist

Eesti suuremad pangad andsid täna teada, et seoses elektri-ja kütusehindade järsu tõusuga hakkavad nad oma klientidele pakkuma võimalust võtta oma elektri- ja kütusearved liisingusse.

20.november 2021

Pankade sõnul on jõukamatele, aga oma arveid siiski mittemaksta jõudvatele klientidele laual ka elektri-ja kütusearvete kaskokindlustus.

Selge vajadus turul

“Elektri- ja kütusehinnad teevad igapäevaselt uusi rekordeid ja paljude inimeste jaoks muutuvad need juba üsna pea kas siis vähem või lausa üldse kättesaamatuks,” nentis Swedbank Eesti laenuteenuste juht Jaanus Kask.

“Just sel põhjusel toomegi nüüd turule uue teenuse, kus meie kliendid saavad võtta oma elektri-ja kütusearved liisingusse,” selgitas Kask.

“Praktikas hakkab see tähendama seda, et klient otsib turult mingi talle meeldiva koguse, maksumuse ja kvaliteediga elektri või kütuse ning tuleb siis sellega meie juurde, sooviga see liisingusse võtta,” kommenteeris ta.

Küsimusele, et mis saab siis, kui panga klient võtab elektriarve liisingusse, aga ei suuda ka seda maksta, vastas panga esindaja nii:

“Siis ootab ilmselt ees külaskäik küünlapoodi.”

Samade või sarnaste toodetega tulevad lähiajal välja ka teised Eestis tegutsevad pangad nagu näiteks LHV ja SEB, teatas Eesti Pangaliit. Näiteks on pankade sõnul laual ka spetsiaalsete elektri-või kütusearvete maksmiseks mõeldud väikelaenutoode.

Kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles