Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

PILTUUDIS | Kalamajja eksinud veidra sõnumiga põder tekitas kohalikes paanikat

Kalamajja eksinud veidra ja kohalikke šokeerinud sõnumiga põder. (foto: Politsei)
jagamist

Täna ennelõunal eksles Tallinnas Kalamajas ringi põder, kelle küljel olev kiri “LAKTOOS” tekitas kohalikes suurt paanikat, mitu šokiseisundis pealtnägijat viidi haiglasse.

Kui muidu ei tekita linna eksinud põder enam kelleski suurt imestust, siis täna Kalamajas eksinud põtra kartsid kohalikud just küljel ilutsenud sõnumi pärast.

Pinev põdrajaht

“Häirekeskus sai täna hommikupoolikul kell 10.54 segasevõitu teate, et Tallinnas Kalamajas, Soo tänaval eksleb ringi mingi loom, kelle küljele kirjutatud sõnum šokeeris helistajat südamepõhjani,” kommenteeris Häirekeskuse pressiesindaja Ene Tamm.

“Kuigi helistaja püüdis üle 15 minuti teha häirekeskuse operaatorile selgeks, et ta on veegan ning loetles üles kõik oma allergiad, saime tema jutust lõpuks kätte olulise info, et nimetatud piirkonnas jookseb ringi omanikuta metsloom,” ütles Häirekeskuse pressiesindaja.

“Esimesena sündmuspaigale jõudnud politseipatrull tuvastas kell 11.03 linna eksinud metslooma asukoha Kalju tänaval. Politseinikel õnnestus põder Kalju tänaval ühte hoovi blokeerida, kus loom kella poole 12 ajal veterinaararsti poolt uinutati.”

“Sündmuspaigal tuvastati, et linna eksinud looma küljele oli keegi naljamees maalinud sõna “LAKTOOS”, mis ilmselt kohalikud šokiseisundisse viiski,” arvas Häirekeskuse pressiesindaja.

Kohalikud kõnevõimetud

Veidra sõnumiga metslooma esimesena märganud ning sellest teatanud 27-aastane graafiline disainer ning Kalamaja kohalik elanik Eneli on juhtunust siiani šokis.

“Teate, ma olen muide veegan,” kommenteeris Eneli läbi pisarate juhtunut.

“Igatahes olen ma suur loomasõber ja olen varemgi linnas metsloomi näinud ja seega neid ei karda. Aga täna nähtu oli küll minu jaoks täielik šokk – loomale oli peale kirjutatud suurelt üks sõna, mida ma ei taha siin isegi korrata,” nuttis Eneli juhtunut meenutades.

“Kas ma juba ütlesin teile muidu, et ma olen veegan?” küsis Eneli pisaraid pühkides.

“Ma olen väga positiivne inimene ja püüan kõiges halvas alati näha ka midagi head. Kuigi see juhtum oli väga hull, oleks võinud ju alati hullem olla – näiteks siis, kui loomale oleks küljele kirjutatud glu…glu…gluteen,” lisas Eneli, kui oli veidi rahunenud.

Politsei esindaja sõnul viidi uinutatud metsloom tagasi metsa, kus ta lasti tagasi vabadusse. Mitu šokiseisundis pealtnägijat viidi aga haiglasse, ütles politsei.

SEOTUD LOOD:

Skandaal loomaaias: töötajate väitel mõjutab jääkaru Rasputin direktor Tiit Marani otsuseid

FOTO: Tallinnas Haaberstis hulkunud karuperele tehti ettekirjutus 2+2 reeglite rikkumise eest

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles