Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Skandaal loomaaias: töötajate väitel mõjutab jääkaru Rasputin direktor Tiit Marani otsuseid

Jääkaru Rasputin (vasakul) ja loomaaia direktor Tiit Maran (paremal). (foto: ERR)
jagamist

Tallinna loomaaed võttis reedel vastu oma kõige uuema asuka – isase jääkaru Rasputini. Esialgne rõõm on asendunud juba šokiga – töötajate hinnangul mõjutab Rasputin loomaaia direktori kõiki otsuseid ja kaadripoliitikat.

Veel eile õhtul ütlesid loomaaia töötajad, et nüüd, kui karu on kohale jõudnud, antakse talle esmalt aega uute olude ja inimestega harjumiseks. Otsus, mida täna kahetsetakse kibedalt.

Ööga muutus kõik

Jääkaru Rasputin alustas oma teekonda teisipäeval Inglismaalt Yorkshire Wildlife’i loomapargist ning jõudis Tallinna eile pärastlõunal.

„Inglismaalt öeldi meile, et tegemist on loomaga, kellel on üsna ettevaatlik ja tundlik iseloom. Nii saigi tehtud otsus ta siseruumidesse rahunema jätta ja keegi töötajatest ei tülitanud teda,“ ütleb anonüümsust palunud loomaaiatöötaja.

„Suur oli aga meie imestus, kui leidsime ta õhtul juba loomaaiadirektori kabinetist viimasega viina joomast ja loomaaia tuleviku ja ka igapäeva otsuseid arutamas,“ sõnas töötaja, kelle väitel oli Rasputin kelkinud töötajate ees ka sellega, et tunneb hästi direktori naist.

„Tiit (loomaaia direktor Tiit Maran, toim) saatiski samal öösel kõigile töötajatele veidra sisuga e-maili, kus ta teatas, et esmaspäeval hakatakse loomaaia kaadripoliitikat üle vaatama,“ rääkis loomaaia töötaja.

Keegi saab kinga

„Ja me kõik ju teame, mida see tähendab – keegi saab päris kindlasti kinga!“

Küsimusele, et kas Marani otsuseid võib tõepoolest mõjutada just jääkaru Rasputin, vastas loomaaia töötaja nii: „Loomulikult Rasputin ju – ettevaatlik ja tundlik iseloom my ass,“ lisas anonüümsust palunud loomaaiatöötaja.

Palusime kommentaari ka otse loomaaia direktor Tiit Maranilt aga tema telefonile helistades oli sealt kuulda ainult kellegi pohmellis mõminat.

SEOTUD LOOD:

OOTAMATU! Karantiin innustas loomaaia personali kümnendis esimest korda paarituma

Täna öösel suri loomaaias igavusse kilpkonnade paaritumist jälgima pidanud töötaja

Kas Sina polegi veel Lugejakiri.ee ilmumist toetanud? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline ilm tuleb sel Jaanipäeval?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles