Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

POLE VÕIMALIK! Grupp Eesti mehi on suutnud oma naisi veenda, et jalgpalli EM käib siiamaani

jagamist

Seltskond Tartus elavaid sõpru väidab, et nad on suutnud veenda oma elukaaslasi, et jalgpalli EM käib siiani ning on sellega kindlustanud endale täieliku vabaduse.

Kuigi jalgpalli EM lõppes juba 11. juulil, loodavad mehed, et nad suudavad oma varjamisega venitada välja kuni augusti lõpuni.

Pöörane idee

Neljaliikmeline sõpruskond vaatas koos ära kõik jalgpalli EMi mängud seltskonna ainsa vallalise liikme Aini korteris, kus idee pidu pikendada ka sündis.

“Mõte tuli tegelikult Peetril, kes ütles juba poolfinaalide ajal, et kogu see igaõhtune koosistumine ja õlle joomine on ikka väga tsill ja me peaksime seda kuidagi pikendama,” kommenteeris Ain ise.

“Ja siis käiski Peeter ise välja pöörase idee, et kuulge poisid, me peame oma naistele ja lastele ütlema, et midagi pole teha, Tivoli tuurid ja Taevaskoja külastused jäävad ära, sest jalgpall pole veel läbi saanud ja hetkel pole ka teada, millal see üldse lõppeda võiks,” selgitas Ain.

“Mina olen poissmees ja ei pea kellelegi aru andma, aga niipalju, kui ma teistelt kuulsin, siis mingi nurin ja esialgne umbusk olevat pereliikmetes ikka olnud,” ütles Ain.

“Aga ühel hetkel olevat kõik sellega ikkagi leppinud ning siin me siis nüüd oleme ja loodame vähemalt augusti lõpuni vastu pidada selle teemaga,” lisas ta.

Küsisime kommentaari ka pöörase idee autori Peetri naiselt Karmenilt, kelle vastus oli üsna napp:

“Jah, me kõik oleme nende idiootide “pöörase” ideega kursis ja mängime kaasa, sest miks mitte – naabri Toomas käib mind igapäevaselt põrutamas ja pärast viib lapsed jäätist sööma ja kinno – nii et siitpoolt vaadates on kõik ok ja las lasevad edasi,” ütles Peetri naine Karmen.

Toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles