Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Prokuratuur: Tallinna mees võis tõesti panna USB pulga arvutisse õigesti juba esimesel katsel

Pildil olev mees võis tõepoolest panna USB pulga arvutisse õigesti juba esimesel katsel, arvab prokuratuur.
jagamist

Täna teatas Põhja ringkonnaprokuratuur, et nad lõpetavad üle 2 aasta kestnud uurimise, sest nad ei suutnud tõestada ega lükata ümber Tallinna kohaliku mehe 2019. aastal tehtud väidet, nagu ta oleks pannud USB pulga arvutisse õigesti juba esimesel katsel.

Avaldasime 11. märtsil 2019 loo “ŠOKEERIV! Tallinna mees paigaldas koosolekul USB pulga arvutisse õigesti juba esimesel katsel”, millest kogu uurimine alguse saigi.

Prokuratuur oli hädas

“Ligi kaks aastat tagasi sai sai Häirekeskus ärevakstegeva kõne, kus teatati, et ühes Tallinna kesklinna kontoris toimunud koosolekul juhtus midagi šokeerivat– kohalik mees olevat paigaldanud USB pulga õigetpidi arvutisse kohe esimesel katsel,” meenutab juhtumi algust uurimist juhtinud prokurör Tarmo Võllamaa.

“Ehk siis meie silmis täiesti absurdne väide, sest midagi sellist pole varem juhtunud ja põmm, järjekordne lahendatud keiss,” kordab Võllamaa enda poolt täpselt just nii öeldud sõnu aastal 2019.

“Aga siis jah, tekkisid minimaalsed tagasilöögid.”

Kõik teavad, et ainuke viis, kuidas USB pulka arvutisse pannakse, on just nii: õige-vale-õige

Täielik läbikukkumine

“Süüdistus kukkus kahjuks kohe kokku, sest kuigi USB pulga esimesel korral õigesti paigaldamise hetkel viibis ruumis veel mitmeid inimesi, siis kummalisel kombel on kõigil täielik amneesia juhtunu osas,” selgitas prokurör Võllamaa. “Ehk siis neist pole mingit kasu.”

“Politsei psühhiaatri sõnul saab taolist asja põhjustada ainult äärmiselt tugev šokk, midagi maailmaime tunnistamise sarnast – kas USB pulga esimesel korral õigesti paigaldamine läheb sinna alla? Meie arust läheb.”

“Aga kui selgus veel, et väljaspool hoonet asunud ainuke valvekaamera samuti ei salvestanud siseruumides toimunud väidetavat USB pulga esimesel korral õigesti paigaldamist, siis mõistsime lõpuks, et see on surnud keiss,” sõnas prokurör Võllamaa täna.

“Ehk siis prokuratuuri tänane ametlik seisukoht on, et Tallinna kohalik mees võis tõesti panna USB pulga arvutisse õigesti juba esimesel katsel,” lisas ta.

SEOTUD LUGU:

ŠOKEERIV! Tallinna mees paigaldas koosolekul USB pulga arvutisse õigesti juba esimesel katsel

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles