Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Rainer Vakra kass pole ikka veel mehe uue diplomitöö koostamist alustanud

Vakra kass Herodotus pole ikka veel uue diplomitöö koostamist alustanud.
jagamist

Aprillis tühistas Tallinna Ülikool Rainer Vakra bakalaureusediplomi, kuid talle jäetakse alles magistridiplom juhul, kui Vakra kirjutab kahe aasta jooksul uue bakalaureusetöö. Meile laekunud info kohaselt pole aga Vakra kass Herodotus uue töö koostamist veel alustanudki.

Aasta alguses, kui lahvatas skandaal sotsiaaldemokraat Rainer Vakra ümber, tuli ilmsiks, et tema ülikooli lõputöö osutus plagiaadiks. Vakra süüdistas toona oma kassi, kes olevat kogemata saatnud ära vale dokumendi.

Tõde on sellest kaugel

„Stress on peal kui ausalt nüüd tunnistan. Eks see eelmise töö suur löök on ikka veel hingel. Enda arust koostasin väga hea töö nende materjalide põhjal, mis ma laualt ja paberihundi kõrvalt leidsin,“ sõnas Herodotus.

„Ja siis, PÕMAKI!!! Plagiaat! Aga oli, mis oli, see on nüüd kõik ajalugu. Mina polnud ju see, kes häbinägu ees, linnas ringi pidi käima,“ märkis kass.

Praegu veedab Vakra kass oma päevi lugedes ja end harides.

Uut tööd pole veel ridagi koostatud

Kas nüüd tuleb tehtud töö uuesti ja paremini teha?

„ Rainer tuli 22.aprilli õhtul üsna löödult koju – ta arvas sinnamaani, et ta on süütu ja töö tunnistatakse õigeks. Samal õhtul sai siis kokku lepitud või noh, tema ütles, et kuna mina keerasin käru kokku, siis mina pean uue töö ka ise kokku panema,“ selgitas kass Herodotus.

„Ja ta mõtlebki, et ongi nii, et hakka lihtsalt kokku panema? Mul ju pole mingeid materjalegi nagu eelmine kord oli. Rainer arvas, et see on minu probleem ja et ma peaks seekord ise käima prügikaste mööda ja tegema kvalitatiivuuringut ja vaatlust seal elavate parmudega, kes on kõige paremini kursis prügimajanduse probleemidega,“ selgitas Herodotus.

Või siis lihtsalt raamatute puhates.

Pinge on suurem kui elu

„Ja eile läks asi veel hullemaks. See tsiklitsikk Kovalenko ilmus ka meie uksele ja nuttis seal, et temal ka tööd tühistatud ja kas Rainer saaks aidata. Loomulikult vaatasid mõlemad kohe minu poole,“ meenutab kass.

„KAKS TÖÖD KAHE AASTAGA?? Nad on ikka täitsa lolliks läinud! Rainer ja Kovalenko hakkasid siis mulle pistist pakkuma. Sel hetkel sain aru, et nad on mul käppade vahel lõksus,“ kirjeldas kass eile Nõmmel toimunut.

„Esitasin omapoolsed tingimused ka muidugi neile – kahe aasta jagu Whiskasi parimat kraami, 20 suvalist pappkasti, kilo lõngarulle ja motivaatoriks 18 liitrit palderjani. Huuuh, selle kraami pealt kirjutaks ma kasvõi uue Eesti riigi põhiseaduse valmis!“ arvas Herodotus vurre hõõrudes.

„Nad lubasid kõik mulle muretsed, eks näis. Enne kui ma reaalselt esimest litti palderjani ninna tõmmata ei saa, ei kirjuta ma ridagi,“ lubab Vakra kass Herodotus.

Head lugejad! Mida arvate antud juhtumist Teie – on ilmselge, et Vakra ise ei suuda uut taolist tööd kokku panna ja seda peab taas tegema tema kass. Kas taoline loomapiinamine on ikka õige asi? Anna oma arvamusest loo all märku!

SEOTUD LOOD: Sotsiaaldemokraat Rainer Vakra süüdistab vale diplomitöö esitamises oma kassi

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Kass

    1. mai 2019 - 12:21

    Kassid on parimad!

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles