Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Rõivatootjad optimistlikud: tõenäoliselt näeme veel sel sajandil mittesügelevaid rõivasilte

Rõivad võivad mugavad olla aga nende külge pandavad sildid on kõike muud.
jagamist

Hea uudis tarbijatele: rõivatootjad üle maailma kinnitavad, et tõenäoliselt juba selle sajandi lõpus võivad riided saada külge sildi, mis ei aja sügelema ega kratsima.

25.juuni 2050

Maailma suuremaid rõivatootjaid ühendav assotsiatsioon tegi sellekohase avalduse sel nädalal New Yorgis toimunud rõivamessil.

Hetkel ei muutu midagi

Kuigi inimesed on tänapäevaseid riideid, kus küljes ka tootja silt, kandnud juba ligi 100 aastat või rohkemgi, pole silditehnoloogia kahjuks endiselt veel nii arenenud, et pakkuda inimestele riideid, mille sildid ei aja sügelema, nenditi messil.

„Riided ise on teinud loomulikult tohutu tohutu arengu,“ rääkis rõivatootjaid ühendava assotsiatsiooni juht John Palmer.

 „Juurde on tulnud kõikvõimalikke erinevaid kangaid ja materjale ja me ei hakka isegi mainima moetööstuse ülikiirest arengust.”

Sildid vaeslapse rollis

„Kahjuks ei saa sama öelda silditehnoloogia arengu kohta, mis on jäänud praktiliselt samaks, mis 100 aastat tagasigi,“ selgitas Palmer.

„Need on endiselt samasugused – ajavad sügelema ja kratsima ja seega ka rõivakandja närvi,“ kommenteeris ta.

„Kuid meil on tarbijatele ka hea uudis – oleme rõivastele kinnitatavate siltide arendamise nüüd tõsiselt ette võtnud ning võib-olla näeme juba aastaks 2100 ka esimesi silte, mis ei aja selle kandjat ennast räigelt kratsima,“ on Palmer optimistlik.

„Ja nagu ikka, saavad need uued sildid olema esimesena kättesaadavad rikastele,“ jahutab rõivatootjate assotsiatsiooni juht masside ootusi pisut.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • Matilde Pärituul

    21. jaan. 2021 - 17:51

    Nii! Piinatakse! Mis ma siis päevad otsa tegema pean, kui pole enam põhjust isegi ennast sügada. Ja kui keegi märkab, et ma end sügan, siis pole võimalik kasutada seda igihaljast vabandust “mul silt sügeleb”. Üks enamlevinumaid tundmatuga vestluse alustamise võimalusi on sügelevate siltide teemal kogemusi vahetada. Ning omavahel sügada.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles