Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Saaremaa kohalik mees Ott sõidab oma autoga kuskil Euroopa riigis hästi kiiresti

Saaremaa mees Ott ja tema tuttav Martin käivad tihti erinevates riikides oma autoga kihutamas (foto: toyota.ee)
jagamist

Sel nädalavahetusel sõidab Saaremaalt pärit kohalik mees Ott (31) hästi kiiresti mööda ühe konkreetse Euroopa riigi maanteid. Miks mees seda teeb, pole veel täiesti selge.

Seda sündmust kajastavad ka terve nädalavahetuse Eesti suurimad uudisteportaalid, kes on lubanud, et ei puhka enne kui Ott on oma hullumeelsed kihutamised ära kihutanud.

Reede

Näiteks eile, reedel sõitis Saaremaa mees hästi kiiresti aga lõhkus kahjuks oma autol rehvi. Ott rääkis kõigile, et rehvile lisaks purunes ka velg. Pikemalt ta sel teemal aga peatuda ei soovinud.

Kuigi Saaremaa mees sõitis hästi kiiresti, nii kiiresti kui ta suutis, olid siiski kohapeal veel kuus meest, kes sõitsid temast veel kiiremini. Otile see asi eile ei meeldinud.

„Ma ei tea, kas homme võitlus tuleb, aga kihutada on veel omajagu,“ arvas Ott eile õhtul jalaga rehvi toksides.

Laupäev

Täna oli Saaremaa mees Ott jälle oma autos ja kihutas taas nagu pöörane.

Kokku kihutasid Ott ja temaga ühes autos viibiv teine mees Martin täna neli korda. Tuli välja, et täna kihutasid Ott ja Martin teistest kiiremini ja jõudsid esimestena sihtkohta.

Eesti politseilegi tuttavad kihutajad Saaremaa mees Ott ja tema tuttav Martin, kes ka tihti Otiga koos kihutamas käib. (foto: Jakob Gottfried).

Tänasel ühe Euroopa riigi maanteedel toimuval kihutamisel selgus ka üllatav seik – nimelt oli Ott öösel pannud oma autole alla talverehvid. Tuli välja, et see oli hea nipp, sest teistel kihutajatel polnud täna talverehve.

“Libedam oli seetõttu kindlasti, pidime olema pisut ettevaatlikumad, aga asfaldi peal oli jällegi selle võrra mugavam sõita,” kommenteeris Ott oma tänast hästi kiiresti sõitmist maanteel.

Pühapäev

Homme on plaanis Saaremaa mehel Otil taas autoga maanteele kihutama minna. On tõenäoline, et ta võtab reisijana kaasa ka teise Eesti mehe, Martini.

Täna kinnitas Ott, et kavatseb pühapäeval täie hooga edasi panna.

“Jätkame samas vaimus ja mõned kohad on võimalik veel kinni püüda. Samas teame, et heal asfaldil on ka üks teine kihutaja väga kiire. Aga vaatame, mis homme võimalik on ja jätkame sama hooga,” ütles Ott oma homse kihutamise kohta.

Kõigi eelduste kohaselt lõpeb Saaremaa mehe Oti kihutamine homme pärastlõunal, sest kogu see kihutajate kamp läheb lihtsalt koju laiali ära. Siis saavad ka Eesti suurimad uudisteportaalid pisut puhata, sest Ott enam ei kihuta nagu hullumeelne.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles