Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

SKANDAAL! Salapäraselt kaduma läinud Sindi jõest päästetud hunt lõpetas Anu Saagimi seljas

Täna selgus, et Sindi jõest päästetud hunt lõpetas Saagimi uue kasukana. (foto: mingi perv)
jagamist

Täna raputas tervet Eestit uudis, et karusnahksete kasukate kandmisest loobunud skandaalitar Anu Saagim valis endale hundinahkset kasukat. Nüüd on selgunud, et kasukas on tehtud Sindi jõest päästetud ja hiljem salapäraselt kadumaläinud hundist.

Äsjalõppeval nädalal sattus tähelepanelik aga ilmselgelt õnnetu hing (sest kes tegeleb selliste asjadega nagu inimeste salajase pildistamise ja siis kitsepanemisega kui mitte üks õnnetu hingeke, toim.) Balti jaama populaarses vintaaž-kaupluses Fankadelik Vintage nägema eriskummalist vaatepilti — Anu Saagim nõudis poemüüjalt allahindlust silmapaistvalt luksuslikule hundinahksele kasukale.

Saagim teadis, kelle nahk seal ripub?

Eriskummaline on lugu aga seetõttu, et täpselt aasta tagasi liitus Anu Saagim erakonna Rohelised ridadega ning andis arvukalt emotsionaalseid intervjuusid sellest, kuidas on otsustanud kasukate kandmisest loobuda. Veelgi enam, Riigikogusse kandideerimisel kuulutas Anu, et kasukad on “vanamuttidele” ning tema soovib rohkem ajaga kaasas käia.

Sindi hundist on saanud kena kasukas. (foto: mingi perv)

Saagimi kasukaostust pilti teinud pealtnägija sõnul oli Saagim tiirelnud ja nuusutanud paljutähenduslikult õhku kasuka ümber juba tükk aega.

„Kohe oli aru saada, et miski tõmbas teda selle poole – tal silmad põlesid ja ilmselgelt tunnetas ta, et tegemist on mingi erilise looma nahast tehtud kasukaga,“ kommenteeris pealtnägija.

Skandaalne hunt skandaalitari seljas

Ka poemüüja ei varja, et tegemist on Sindi paisu jõelt päästetud ning hiljem salapäraselt kaduma läinud hundi nahast tehtud kasukaga.

„Nüüd pole enam mõtet seda varjata jah,“ kommenteeris Frankadelicu müüja. „Me ise lootsime, et see ei tule kunagi välja aga me ei osanud uneski näha, et siia saabub Anu Saagim, kellel on taoliste asjade peale nii silma kui nina,“ sõnas kasukamüüja.

Viimane teadaolev foto Sindi jõelt päästetud hundist. (foto: Lugejakiri.ee staarfotograaf)

„Eks üks skandaalitar tunneb ikka omasuguse ära – olgu siis üks neist praegune ja teine tulevane kasukas,“ lisas poemüüja.

Roheliste juht Züleyxa “Zuzu” Izmailova on tekkinud olukorrast veidi rabatud, ent vastab Lugejakiri.ee toimetuse pöördumisele siiski otsustavalt, et toetab Anu ega poolda olemasolevate asjade ära viskamist. “Anu oli valmis rohelistega liitumisel loobuma oma kunstissidest – see ütleb inimese kohta nii mõndagi. Nii nagu me ei nõudnud lõpuks temalt tisside eemaldamist, arvame me, et ühe vana hundi elu jätkumine kasukana meie ühe liikme õlgadel pole ka teab, mis hull asi,” nendib Zuzu.

SEOTUD LOOD:

SUUR ÜLLATUS! Selgus Sindi jõest päästetud hundi isik

Anu Saagim peab Roheliste nimekirjas kandideerimiseks loobuma oma kunsttissidest

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

1 kommentaar

  • Zorro

    20. jaan. 2020 - 18:15

    Kurat küll … selline jama nüüd.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles