Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ŠOKK! Pärnu kohalik mees unustas kommenteerida, et Ivo Linna on vanaks jäänud

Pärnu kohalik mees Kaspar (36) viibib õnneks vahi all nüüd.
jagamist

Täna pärastlõunal leidis aset šokeeriv vahejuhtum, kus Pärnus elav kohalik mees Kaspar (36) unustas Ivo Linnast rääkiva uudisloo all kommenteerida, et Ivo Linna on vanaks jäänud.

Kaspar on politsei poolt 48-ks tunniks kinni peetud.

Ärev kõne

„Politsei häirekeskus sai ärevakstegeva kõne täna kella 13.45 paiku, kus teatati, et kohalik mees olevat unustanud Delfi kommentaariumis Ivo Linnast rääkiva uudisloo all kommenteerida, et Ivo Linna on vanaks jäänud,“ ütles häirekeskuse peaspetsialist Maire Tamm.

„Taoliste kõnede puhul reageerime me alati suurte jõududega ning erand polnud ka seekord,“ selgitas Tamm.

„Politseipatrull jõudis sündmuspaika ca kella 14 paiku ja kohapeal peeti kinni 36-aastane Eesti kodanik Kaspar, kes oli politsei saabumisest küll väga üllatunud, kuid kui kuulis, miks ta kinni peeti, vastupanu siiski ei osutanud,“ selgitas häirekeskuse töötaja.

Väidab, et internet kadus ära

„Kuigi sündmuspaigal uurimine veel käib ja kahtlusalune on andnud ka esimesed ütlused, pole kõik asjaolud veel siiski välja selgitatud,“ kommenteeris Pärnu politsei kriminaaluurija Peeter Suvi.

„Sellepärast ei saa me anda hetkel ka piisavaid põhjendusi, miks unustas Pärnu kohalik mees Delfi kommentaariumis Ivo Linna vanaks jäämist mitte kommenteerida,“ selgitas uurija Suvi.

„Esialgsete ütluste järgi väidab kahtlusalune, et ta küll tahtis Ivo Linnast rääkiva loo alla kirjutada, et Ivo Linna on vanaks jäänud, kuid just tol hetkel olevat korterist internet ära läinud,“ tõi uurija kahtlusaluse põhjenduse avalikuks.

Kahtlast on veel palju

„Kuid miks ei kasutanud ta siis näiteks mobiilset internetti? Miks ei läinud ta naabri juurde või avalikku internetipunkti kommentaari kirjutama? Lahtisi otsi on selles loos veel palju,“ ütles politsei kriminaaluurija.

Politsei sõnul on Pärnu kohalik mees Kaspar (36) esialgu peetud kinni 48-ks tunniks, tema pikema vahi alla jätmise otsustab juba kohus.

„Pikemalt vahi alla jäämine võib tulla kõne alla juhul, kui kohtul on alust arvata, et Kaspar võib jätta veel midagi olulist internetis kommenteerimata,“ lisas uurija.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (4)

 • Kapten Schults

  19. jaan. 2021 - 13:05

  Mis siis, et unustas. Paljud näevad seda ju oma silmagagi. Eriti heameel on aga sellest, et enne vanaks jäämist jõudis ta siiski oma talus aknad ära vahetada. Nüüd ei pea ta enam külma kannatama ja see toob kogu me rahvale veel eriti sooja tunde südamesse.
  Tuppa ka.

  Vasta
 • Alma

  20. jaan. 2021 - 10:36

  Võimalik, et Ivo avaldas survet, aga ei taha sõpra välja anda…
  Ja samas me nägime, mis juhtus vana-aasta õhtul mehega, kellele Ivo ei meeldinud… Millised on Ivo tegelikud võimed? Uurimist kui palju…
  Jaa, tumedad lood…

  Vasta
 • Vahur

  20. jaan. 2021 - 19:14

  Mingi nali vää?

  Vasta
  • Eveli

   21. jaan. 2021 - 11:50

   Ilmselgelt nali. Kuigi jah, 1.aprill on veel kaugel….

   Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles