Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Spordiklubid: alates järgmisest nädalast taastub normaalne olukord treeningsaalides

Veel viimaseid päevi on spordisaalid täis entusiaste, veel tehakse viimaseid Instapilte oma esimestest sammudest. Järgmine nädal neid inimesi seal enam ei näe.
jagamist

Eesti Spordiklubide Liit annab kõigile päriselt sporti tegevatele ja spordist huvitatud inimestele teada, et kuna paksud ja laisad loobuvad juba massiliselt oma uusaastalubadustest, saab alates järgmisest nädalast jälle normaalselt trennis käia.

„Tegelikult näeme me juba sel nädalal, et kohe aasta alguses suure hurraaga tulnud uusaastalubaduse-trennijad annavad järjest alla ja juba on nii mõnegi treeningvahendi peal tekkinud vabu hetki. Kui sellise tempoga trennimisest loobumine edasi läheb, siis võime julgelt lubada, et juba järgmisel nädalal saavad trenni naasta need, kes seal ka muidu regulaarselt käivad,“ märkis Eesti Spordiklubide Liidu asepresident jõusaalide alal Janar Saar.

Ilu nõudis juba ka esimesed ohvrid

Saare sõnul algas suur trall peale juba 2.jaanuari hommikul kui üle Eesti saalid taas avati. „Nii mõnegi spordiklubi eest leiti aasta esimestel päevadel magamiskottides surnuks külmunud pakse eestlasi, McDonaldsi einekott kõrval. Need olid need kõige suuremad lubajad, kes juba 1.jaanuari õhtul kogunesid spordisaalide uste taha ootama. Rahu nende põrmudele,“ soovis Saar.

„Järgnevad päevad läksid muidugi ainult hullemaks – saalid olid massiliselt täis inimesi, kellel jõulupekk lotendas aga silmad põlesid peas – uusaastalubadus oli ju antud ja nüüd tuli see täide viia. Esimeste treeningpäevadega lõhuti ära tohutu kogus masinaid ja treeningvahendeid aga see on igal aastal täpselt sama. Spordiklubid on selleks juba valmistunud ja aasta esimeseks kaheks nädalaks tuuakse keldrist välja igivanad mahakantud masinad ja vahendid, et hullunud trennihuvilised neid siis täisenergiaga rappida saaksid,“ rääkis mees.

Selline olukord valitseb igas Eesti spordisaalis alates järgmisest nädalast.

Järgmisest nädalast taastub treeningsaalides normaalne olukord

„Meie statistika näitab, et alates jaanuari kolmandast nädalast on 95% nendest „ma hakkan uuel aastal räigelt trenni tegema“- tegelastest kadunud ja spordiklubid võivad oma korralikud vahendid taas keldrist spordisaali tagasi tuua,“ selgitas Saar.

„Seega kõik need, kes muidu ka jõusaalis või mõnes muus trennis käivad, teile teadmiseks, et olete taas oodatud trenni tegema. Paksud ja laisad on selleks aastaks läinud jälle,“ lisas mees.

Hea lugeja! Anna loo all kommentaarides märku, mitmendal päeval sina juba alla andsid?

Kommentaarid (2)

 • Toomas Koomas

  10. jaan. 2019 - 14:09

  Mul ka juba tänasest andsin alla uusaastalubadustega. Eks ülejärgmisel aastal uuesti

  Vasta
 • mutt

  11. jaan. 2019 - 08:52

  ma kõigepealt andsin alla ja siis ei pidanud lubama hakkamagi, kaval peab ka ikka olema

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles