Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Täna on riiklik leinapäev: Paljas Porgand vahetas nime ja lahkub Eestist

jagamist

Täna valitseb Eestis üleriiklik lein ja valitsus palub inimestel heisata riigilipud poolde vardasse – suur astraaltasandi mõtleja, Eesti esiarst, eeskuju idiootidele ja igapäevase klistiiri praktik ja eestvedaja blogija Paljas Porgand vahetas nime ja lahkub Eestist.

Täna plahvatas Eesti meedia, sest blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre jättis hüvasti oma nimega, otsis üürniku enda uhkesse korterisse ja kolib Eestimaalt minema.

Üleriiklik lein

Eesti riik on hädas. Kohe nii hädas, et siit edasminek tundub kahjuks võimatu.

700 aastat orjapõlve, nõukogude võim, sõjad, majandussurutised ja Erik Orgu on need, mida vaene väike Eesti on pidanud taluma, kuid millest on kõige kiuste võitu saadud. Nüüd aga on Eestit tabanud midagi sellist, millest taastumine näib võimatu.

Sellest löögist ei taastu Eesti riik enam kunagi.

Nimelt teatas täna blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre ehk uue nimega Cassia Shakti Šamotailo, et ta on vahetanud nime ning lahkub Eestist, sest teda ei tunnustata siin piisavalt.

Laseme Suurel Eestlasel oma traagilist lahkumist siit ise põhjendada:

“Uus välimus, uus nimi, uus elukoht, ingliskeelne sisu…mis toimub? Toimub hüvastijätt Merilin Taimrega! Ma olen otsutanud läbida taassünni ja seda ikka sajaga.Ma olen pikemat ega tajunud, et minu ümbruskond ei toeta enam minu kasvu. Midagi suuremat ootab mind ja ma veel ei tea, mis see on, kuid ta karjub, et lae lahti kõigest vanast ja võta vastu uus! Ainult vaakumis saavadki muutused aset leida, seega olen otsustanud kõik vana maha matta ja tervitada uut energiat igal tasandil!” kirjutas Paljas Porgand ehk Cassia Shakti Šamotailo, kes mingil põhjusel otsustas alles jätta siiski mingil arusaamatul ja ainult talle teadaoleval põhjusel alles oma peika.

“Oleme suures šokis!” kommenteerisid seda uudist Eesti Klistiirisõltlaste Liidu esindajad.

“Merilin Taimre oli ainuke inimene, kes toppis absoluutset igal hommikul endale perse suure plastiktoru, lasin endasse 5 liitrit sooja vett ja jälgis siis seda solki, mis temast välja voolas, samal ajal kui tema peigmees seda kõike filmis.”

“Kes nüüd klistiiri promoma hakkab? Mitte ükski täiemõistluslik inimene seda ju ei tee ja nii see ala Eestis nüüd hääbubki,” kurdavad klistiirisõltlased.

Eesti Vabariigi Valitsus palub kõigil Eesti inimestel heisata täna riigilipud poolde vardasse, sest suur astraal- ja anaaltasandi mõtleja, Eesti esiarst, eeskuju idiootidele ja igapäevase klistiiri praktik ja eestvedaja blogija Paljas Porgand vahetas nime ja lahkub Eestist.

Väidetavalt on Eesti esihelilooja Arvo Pärt sellest uudisest nii šokis, et sulges end kuuks ajaks pimedasse tuppa, et kirjutada sellest dramaatilisest ja traagilisest sündmusest uus lugu, mis saab nimeks”Tabula Rasa II, Special Naked Carrot Edition, Dont Leave Us!”

SEOTUD LOOD:

Uus valitsus: selgeks on vaidlemata Stefani kaalulangetus ja Palja Porgandi soolte puhastus

Ühe sotsiaalmeedia postitusega maailmast depressiooni kaotanud Paljas Porgand võtab nüüd ette AIDS-i

SA EI TEA, MIDA TEHA OMA VÄLJAVÕETUD PENSIRAHAGA? MEIE TEAME: toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist! Kliki siia!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles