Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tanel Kiik: digijärjekorras ootajatele hakatakse näitama järjest kõiki “Kodus ja võõrsil” osi

Just selline hakkab alates homsest välja nägema digijärjekorras ootamine.
jagamist

Terviseminister Tanel Kiik, kes vahepeal tegeles peamiselt Jüri Ratase kiitmise ja tema rahalaristamise õigustamisega, on nüüd tagasi põhitööl ja leidnud lahenduse, kuidas pikas vaktsineerimise digijärjekorras ootavate vihaste inimeste meelt lahutada.

Nimelt teatas terviseminister Tanel Kiik, et juba alates homsest hakatakse kõigile digijärjekorras ootajatele näitama järjest kõiki “Kodus ja võõrsil” osi.

“Me mõistame, et inimesed peavad vaktsiiniaja saamiseks ootama digijärjekorras mitmeid tunde ja et see võib olla üsna frustreeriv,” märkis Kiik.

“Selleks kutsusingi ma kokku n-ö ideelöökrühma, mille ülesandeks oli leida lahendus, kuidas digijärjekorras ootavate vihaste inimeste meelt lahutada,” selgitas terviseminister.

Selline vaatepilt avaneb alates homsest kõigile digijärjekorras ootajatele – pildil klikkides saab nautida kõiki “Kodus ja võõrsil” osi järjest.

“Ühe ideena käidi välja, et võiksime järjekorras ootajatele näidata filme või siis muusikavideosid, kuid see idee ei leidnud toetust ja seda põhjusel, et filmid pole piisavalt pikad, et katta ära ootel olemise aega, rääkimata muusikavideotest,” sõnas Kiik.

“Siis meenus mulle, et meil on ju olemas täielik arhiiv kõikidest “Kodus ja võõrsil” osadest, mida saaks ootajatele näidata,” märkis ta.

“Ning asja juures on kõige parem see, et “Kodus ja võõrsil” osi filmitakse siiamaani edasi ehk pole muret, et need kunagi otsa võiksid saada,” lisas terviseminister Kiik.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

1 kommentaar

  • hapukooresõber

    21. mai 2021 - 12:18

    Ma eelistaksin kodus ja võõrsil asemel vaadata hoopiski hapukoore reklaame, unistada võib ju.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles