Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Teadlased tegid kindlaks: need, kes jõulukalendrit kohe tühjaks ei söö, tõenäoliselt psühhopaadid

See inimene pole tõenäoliselt psühhopaat aga kunagi ei tea.
jagamist

Tartu Ülikooli värske uuring näitab, et need inimesed, kes esimese paari päeva jooksul ei ava ega söö tühjaks oma šokolaadist jõulukalendrit, on väga suure tõenäosusega psühhopaadid.

Uuringus osales üle 10 000 eestlase, kes eelmisel aastal taolise kalendri soetasid.

Leiti üks psühhopaat ka uurimisrühmast

„Kõik ju teavad, et kui sa saad detsembri alguses šokolaadist jõulukalendri, siis sa sööd selle kohe ka tühjaks,“ kommenteeris Tartu Ülikooli sotsiopaate uuriva rühma teadlane Tõnu Makker.

„Jah, muidugi on ka erandeid aga üldiselt ei pea mitte ükski normaalne inimene vastu üle nädala ning tavaliselt ongi kalender tühjaks söödud juba detsembri esimese nädala lõpuks,“ märkis mees.

„Seega sai püstitatud hüpotees, et kõigil neil, kes peavad vastu kauem kui nädala, peab midagi ikka väga viga olema. Näiteks tuli uuringu käigus välja, et üks meie enda uurimisrühma inimene pidas täiesti loomulikuks seda, et kalendrit kasutada nii nagu seda algselt mõeldud on – ehk siis avada üks aknake iga päev detsembris,“ väristas Makker õudusest õlgu.

„Tema veedab oma päevi nüüd kohalikus hullumajas.“

Enamik kalendri aknaid on avatud, kuid midagi veel söödud pole – siin on alati 50-50 võimalus, et tegemist siiski on psühhopaadiga. Tasub olla ettevaatlik.

Uuring oli põhjalik ja tulemused üllatavad

„Küsitlesime kokku üle 10 000 eestlase ja viisime läbi paikvaatlust väga paljudes peredes. Seega valim oli igati esinduslik ja nende pealt võib teha ikka äärmiselt julgeid ja põhjapanevaid järeldusi,“ sõnas teadlane Makker.

„Tulemustest ilmnes, et kalendri avasid kohe esimesel päeval ca 70% uurimise all olnud inimestest. Teisel ja kolmandal päeval tuli neid juurde veel 25%. Esimese nädala lõpuks olid kalendri avanud ja kõik šokolaadi ära söönud juba 97% inimestest,“ kommenteeris teadlane tulemusi.

„Alles jäi siis see õnnetu 3%, kelle puhul polnud meil isegi vajadust enam mingeid vaimseid teste ega muud taolist teha, sest asi oli ilmne – need inimesed on psühhopaadid,“ märkis Makker.

„Seega saavad nüüd kõik ise kodus järgi proovida – ostke tervele perele need kalendrid ning jälgige, kuidas nendega käitutakse.“

„Kui mõnel teie pereliikmel on detsembri teisel nädalal enamik jõulukalendri aknakestest avamata ja šokolaad söömata, siis võib ikka üsna julgelt väita, et selle pereliikme näol on tegemist psühhopaadiga,“ lisas Tõnu Makker.

Hea lugeja! Kas Sina eelistad kohe jõulukalendri avada ja šokolaadi ära süüa või oled Sa psühhopaat? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides.

 

SEOTUD LOOD:

UURING: need, kes tee ääres lehmi märgates ei hüüa „Lehmad!“, on suure tõenäosusega psühhopaadid

Vaata siit – nende alkoholide eelistajad on tõenäoliselt tõsised psühhopaadid

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles