Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tuhanded eestlased viivad oma teleka remonti, sest Niinemetsa nägu on ekraanile põlenud

Iga eestlase telekas praegu. See telekas on muide väljalülitatud.
jagamist

Tõnis Niinemetsa üleekspluateerimine televisioonis on toonud kaasa katastroofilise olukorra – tuhanded inimesed vahetavad välja või viivad remonti oma teleka, sest Tõnis Niinemetsa nägu on ekraanile sisse põlenud ja segab vaatamist.

Kõik telekaomanikud kinnitavad kui ühest suust – olukord on halb.

Segab AK vaatamist

„Teen teleka lahti, Niinemets. Panen teleka kinni – ikka Niinemetsa nägu ekraanil,“ põrutab Võrus elav Kaido (50), kes on pidev telekavaataja.

„Tahad õhtul Aktuaalset Kaamerat vaadata – ei saagi – hääl on Priit Kuuse oma aga pilt on Tõnis Niinemetsa oma,“ kurdab Kaido, kelle teleka ekraanile põles Tõnis Niinemetsa nägu juba 2019. aastal.

„Muud varianti polegi – viid siis teleka remonti või ostad uue aga paari kuuga jälle sama olukord – Niinemetsa nägu jälle ekraanile sisse põlenud,“ ütleb Kaido.

Inimesed isegi valmis telekast loobuma

„Oeh, tõite ka Niinemetsa näoga teleka vä?“ küsib väsinud ilmega televiisoriparandaja Viktor enne, kui jõuame midagi temalt küsida.

„On jah olukord hull, ikka katastroofiline,“ kinnitab meile ka Viktor, kui kuuleb, mille kohta uurime.

See telekas on välja lülitatud.

„Olen täna üle 400 inimese tagasi saatnud ja kell on alles 8.30 hommikul – ei jõua neid ekraane enam vahetada,“ ütleb telekaparandaja Viktor.

„Inimesed on mulle öelnud, et nad on juba nii viimse piirini viidud, et on valmis isegi telekavaatamisest loobuma. Saate aru vä? Telekavaatamisest loobuma? Asi peab ikka väga hull olema, kui inimesed on valmis nii radikaalseid samme astuma,“ nendib Viktor.

Hea lugeja! Kui Sinu telekaekraanile pole Tõnis Niinemets nägu veel sisse põlenud, siis ära muretse – täna õhtul kell 21.30 näed teda ETV ekraanil telesaates Eesti Laul 2021: 2. poolfinaal, 2. osa, kus ta on õhtujuht.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommentaarid (2)

 • Alma

  21. veebr. 2021 - 14:23

  Ega Niinemetsal kergem ei ole. Tal on kaamerasilm näkku põlenud… Ja hommikul, kui silmad lahti lööb, haarab käsi mikrofoni järele..

  Vasta
 • Sigrid

  27. märts 2021 - 00:12

  Omal ajal põles ekraanile sisse Savisaare nägu. Kui tuled telekas ära kustutasid, jäi lausa mulje, et Savisaar istub kardina taga ja lindistab.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis on Sinu arvates Eesti kõige põletavam probleem aastal 2023?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles