Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Tulevane sotsiaalminister Tanel Kiik hoiab end vormis juuksurite eest ärajooksmisega

Vihased juuksurid ajavad taga tulevast sotsiaalministrit.
jagamist

Praegune peaminister Jüri Ratase büroo juhataja ja tulevane sotsiaalminister Tanel Kiik paljastab, et kuigi ta suur spordisõber pole, hoiab ta end vormis tänaval juuksurite eest ärajooksmisega.

Tanel Kiik on tulevase valitsuskoalitsiooni kõige noorem minister. Vaatamata oma noorusele on mees palju saavutanud – enne peaministri büroo juhi ametit töötas ta riigikogu aseesimehe nõunikuna ja oli osanik ning juhatuse liige väikeses kinnisvaraettevõttes. Palju tööd tähendab palju istumist kontoris.

Kuidas end vormis hoida kui tööd on palju?

„Töötan tõesti palju ja kui lisada juurde veel pereelu, siis ega sportimiseks palju aega jäägi. Tõusen kell 7 hommikul ja koju jõuan 23 paiku õhtul – raske on leida aega enda liigutamiseks. Nii saigi välja mõeldud plaan, kuidas end liigutama sundida,“ selgitas Kiik.

„Tegin oma hommikuse tööle minemise rutiini ümber – enam ma ei kasuta autot ega ühistransporti, vaid kõnnin mööda erinevatest juuksurisalongidest. Mind märgati tegelikult üsna ruttu ja kõik teavad ju, et kui juuksurid näevad sellist pahmakat, siis hakkavad neil käed värisema ja nad tahavad kohe pügamisega peale lennata,“ rääkis mees.

Juuksurid pole seni edukad veel olnud

„Nüüd siis ongi nii, et juba varahommikul kui koduuksest välja astun, luuravad juuksurid mu maja ümber ja kui liikuma hakkan, hakkavad nemad mind taga ajama. Nii me siis lasemegi – mina ees ja kari kurje juuksureid kääridega klõbistades taga kuni Stenbocki majani välja,“ selgitas mees.

„Õhtul kordub täpselt sama rituaal – nad juba teavad mu päevakava ja päeval ei tiirle siin Stenbocki ümber. Aga õhtu saabudes on nad jälle platsis ja ajavad mind koduni taga. Ainult paar korda on nad mõne salgu kätte saanud ja see pole neile hästi mõjunud – nad on nagu haid – korra vere või minu puhul siis juuste maitse suhu saavad, siis enam nad rahule ei jäta ka,“ kirjeldas mees oma igapäevarutiini.

„Juuksurid ka arenevad ajas ja lähevad järjest kavalamaks – juba nad seavad üles lõkse kambaga ja varitsevad mind erinevates kohtades. See hoiabki mind vormis nii füüsiliselt kui vaimselt,“ märkis Kiik.

“Eks see paratamatus ole, et kunagi nad mu kätte saavad aga tuleb see, mis tulema peab,” lisas mees.

Hea lugeja! Kui märkad antud kirjeldustele vastavat meest tänaval, ära mitte kunagi ligine talle ise, vaid kutsu appi professionaalsed juuksurid!

Kommentaarid (3)

 • vanaema

  25. apr. 2019 - 22:02

  Pole mõtet juuksuri eest põgeneda. Ministri amet nõuab korralikku ja soliidset soengut.

  Vasta
 • Waffa Margus Meigo

  25. apr. 2019 - 22:05

  Õige jumalapoolne mees kunagi ei lõikagi Juukseid, ammugi mitte habet!

  Vasta
 • grenader

  4. märts 2020 - 16:27

  Et siis see paskvill peab naljakas olema või?…

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles