Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

ÜLLATAV! Eesti Selgeltnägijate Tuleproovi 2021 võitis ülekaalukalt reovesi

Eesti Selgeltnägijate Tuleproov 2021 saate osalejad esiplaanil- taustal tagasihoidlikult saate võitja reovesi.
jagamist

Täna lõppes märtsis alanud Eesti Selgeltnägijate Tuleproov, kus omavahel läksid lahingusse Eesti parimad nõiad, shamaanid, ravitsejad, tunnetajad ja maagid. Üllatuslikult võitis saate hoopis reovesi, kelle kõik ennustused läksid 100% täppi.

30. mai 2021

Ennenägematu ja kaasahaarav hooaeg on läbi ja nüüd räägivad osalised suu puhtaks, mis nad arvavad möödunud hooajast ja selle ülekaalukast võitjast – reoveest!

Reovee osalemine tekitas paksu verd

Mitte kõik saates osalejad ei tunne reovee võidu üle suurt heameelt.

„Ma nägin tegelikult juba enne saadet ette, et mingid tumedad haisvad jõud tulevad siin mängu ja et hästi see ei lõpe,“ kommenteeris üks saateosalistest, nõid Anzori.

„Ja ma ei eksinud – see oli tegelikult ka ainuke asi, milles ma saates ei eksinud,“ lisas Anzori.

„Teised konkurendid olid mulle juba enne saadet kõik üsna hästi teada – samasugused soolapuhujad ja šarlatanid, nagu mina isegi,“ selgitas tervendaja Ervin.

„Aga et tuleb kuskilt see n-ö mees metsast, see reovesi, ja võidab terve hooaja kohe esimesel osalemise korral – see tekitab kahtlusi,“ märkis Ervin pahaselt.

Veelkord palju õnne Eesti parimale selgeltnägijale – reoveele!

Must hobune

 „Kui Eesti Selgeltnägijate Tuleproovi saatest minu poole pöörduti ja mind osalema kutsuti, olin loomulikult meeldivalt üllatunud,“ kommenteeris reovesi ise.

„Olen siin seda ennustamise asja üsna edukalt pusinud juba viimased mitu aastat aga seni ilma suurema tähelepanuta,“ märkis ta.

„Aga loomulikult hakkasid asjad minu jaoks muutuma paremuse poole siis, kui tuli see koroonavärk – järsku pöördusid kõik minu poole ja tahtsid tulevikku teada saada,“ nentis reovesi.

Reovesi ise tulemusega rahul

„Võib öelda küll, et jäin tulemusega rahule,“ ütles selgeltnägijate tuleproovi võitja reovesi ise.

„Kokku olid tõepoolest aetud Eesti kõige tugevaimad nõiad, shamaanid, ravitsejad, tunnetajad ja maagid, sh viimaste hooaegade staarid Anzori, Evald, Geit ja Ervin. Kerge aukartus oli loomulikult,“ sõnas ta.

„Sarja jooksul tuli meil kõigil lahendada keerulisi ülesanded ja leida vastused küsimustele, millele inimesed on kaua tulutult vastuseid otsinud. Mõistsin saate käigus, et paljude jaoks ongi selgeltnägijad viimane lootus. Seekord tuli meil silmitsi seista mitte ainult vaimkehade, vaid ka reaalselt ohtlikke olukordadega, kus avalikuks tulev info võis mõjutada inimeste edasits saatust ning eksimine polnud lubatud,“ kirjeldas reovesi hooaega.

„Erinevalt teistest saates osalejatest panin mina kõik oma ennustused 100% täppi ja ilmselt asjaolu, et keegi teine ei pannud, mulle võidu tõigi,“ on reovesi Eesti Selgeltnägijate Tuleproov 2021 võitja tiitliga rahul.

Kas Sina polegi veel toetanud Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteportaali Lugejakiri.ee ilmumist? Kliki siia ja pane õlg alla!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles