Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

UNIVERSUM TÄIELIKUS ŠOKIS: täna avaldati pilt minust kohast, kus Päike ka ei paista!

Esimene pilt Universumi ühest intiimseimast kehaosast - tema mustast august! (Värdjad, kes pildistasid: Euroopa Komisjoni teadlased)
jagamist

Universum on lõplikult häbistatud ja seetõttu inimkonnas äärmiselt pettunud. Ja seda õigustatult, sest grupp teadlasi on teda salaja pildistanud juba pikemat aega. Aga nüüd mindi üle piiri, sest meediasse on jõudnud pildid Universumi privaatseimast kohast – tema mustast august.

„See on nüüd küll juba häbematuse tipp! Pildistada kedagi niivõrd privaatsest kohast ja toppida suure hurraaga see kõik kohe ka meediasse? Kes see värdjas teeb nii? “ avaldas Universum täna oma suurt pahameelt.

Süüdi on teadmistejanus teadlased ja klikijanus meedia

„Meedia on Maal läinud oma suures klikijanus niikuinii üle piiri aga teadlastest ma poleks seda uskunud. Siiani on tehtud mõni udune pilt mõnest minu kehaosast aga tänaseni oli see kõik suhteliselt viisakas,“ märkis Universum.

„Mõni paljam koht siit ja mõni paljam koht sealt – aga ei midagi üleliia siivutut või jumal hoidku, pornograafilist. Lasin sellel kõigel siiani rahulikult juhtuda, sest teadus peab arenema ja teie, maalased peate arenema,“ sõnas Universum.

Asi läheb veel hullemaks – privaatsest mustast august on meedias ka video!

„Aga täna siis teen oma brauseriakna lahti ja esimese asjana vaatab ekraanilt vastu minu paljas perseauk! Mul jäi suu ammuli ja mõtlen, et mida kuradit! Kes teeb nii? Mis teil, inimestel viga on?“ küsis häbistatud ja hämmeldunud Universum.

„Ahmisin õhku tükk aega ja ei osanud sõnagi öelda. Üle keha käisid iiveldushood ja häbitunne kordamööda. Kuidas ma nüüd avalikkuse ette lähen? Ja just siis kui ma arvasin, et asi enam hullemaks minna ei saa, avastasin veel video ka oma mustast august! Jeesus Kristus Maria Magdaleena! VIDEO?!?? PÄRISELT?“

Vaata Universumi ärritanud videot tema intiimsest mustast august siit:

Kättemaks inimkonnale saab olema kole

Universum lubab, et asi nii ei jää ja inimkond saab korralikult karistatud. „Kui teil seal mõned taskufilosoofid arvavad, et kõik on puhta juhuslik ja suvaline, siis tahaks näha nende nägusid siis kui minu kättemaks Maale jõuab! Te veel kuulete minust!“ lubab ärritunud Universum lõpetuseks.

Euroopa Komisjon avaldas täna esimese kujutise mustast august, mis on tehtud ülemaailmse teaduskoostöö Event Horizon Telescope raames, kuhu on kaasatud ELi rahastatud teadlased. See suur avastus annab esimese otsese visuaalse tõendi mustade aukude olemasolu kohta ja avardab nüüdisteaduse piire.

Universum jääb siiski teisel seisukohale ja lubab inimkonnale suurt kättemaksu.

Hea lugeja! Mida arvad Sina pervertidest teadlastest ja klikijanus meediast? Kas seekord mindi tõesti üle igasuguse piiri? Anna oma arvamusest märku loo all kommentaarides!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles