Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

UUS VALITSUS! Sotside eesmärk valitsuses on inimesed oma igavusega ära tappa

No tõesti tuleb megauni peale neid nägusid vaadates.
jagamist

Kõige šokeerivam on uues valitsuses siiski sotside ministrite valik, sest kui vaadata nende ministrikandidaate, siis tekib pähe ainult üks mõte – sotside eesmärk valitsuses on inimesed oma igavusega ära tappa.

Sotsiaaldemokraatide ministrid on: Piret Hartmani kultuuriministri kohale, Madis Kallase keskkonnaministri kohale, Riina Sikkuti majandusministri kohale, Peep Petersoni töö- ja terviseministri kohale ja Lauri Läänemetsa siseministri kohale.

Piret Hartman

Ehtne süvariigi esindaja, kes nüüd avalikkuse ette peksti, sest sotside pink pole mitte ainult lühike, vaid tegemist on pigem ühe jalaga taburetiga.

Madis Kallas

Uueks keskkonnaministriks toodi Saaremaa kadakate vahelt üks noor ja kohalikul tasandil edukas sportlik noormees, kes vähemalt seni mingi suurema jamaga silma pole paistnud. Seni. Küll on aga mees võtnud näiteks poliitilise vastutuse Saaremaa koroonapuhangu eest 2020. Nüüd jääb ainult üle loota, et Saaremaa mees, kes pole ilmselt elus ühtegi päris puud peale kadakate näinudki, oskab seetõttu looduse erilisust hinnata ja ei püüa seda kohe ärimeestele maha parseldada nagu absoluutselt kõik eelmised keskkonnaministrid teinud on.

Riina Sikkut

Riina Sikkut, kes näeb kogu aeg nii imesetunud näoga välja, nagu ta oleks just praegu planeedile astunud, võtab sotsidest ilmselt kõige keerulisema ametikoha – majandusministri oma. Kui siin maailmas on kaks asja, mis omavahel kokku ei sobi, siis on need sotsid ja majandus. Aga kui juba EKRE esimees Martin Helme lasi Sikkuti kohta lahti kiunu, siis tundub, et asi ei pruugigi nii hull olla. Ja kuigi sotside ministrivalik tundub olevat kõige igavam, siis tasub meenutada, et Sikkut näitas riigikogu avalikus infotunnis kõigi kaamerate ees toonasele siseminister Mart Helmele keskmist sõrme – nii et ka luuavarrest võib pauk tulla.

Peep Peterson

Tanel Kiige töö võtab üle nüüdseks ametiühingute liidu endine juht Peep Peterson, kellest avalikkus ei tea mitte midagi peale selle, et mees arvas 2020. aasta aprillis tõsimeeli, et kui põllumehed end kokku võtaks ja oma töökohti Eesti inimestele reklaamima hakkaks, tormaks pool Kalamaja neile appi. Ootame uuelt terviseministrilt samaägedate loosungite pildumist ka edaspidi!

p.s. lugu Petersoni üleskutsest ja selle tagajärgedest võite lugeda siit: “Põllumees appi tulnud Kalamaja hipsteritest: üks hakkas lauta sisekujundama ja teine värvis lehma kollaseks”

Lauri Läänemets

Sotside uus juht ja sellega on kõik juba ka öeldud.

Kliki SIIA ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

Kommentaarid (3)

 • Naljanina

  15. juuli 2022 - 21:52

  EKRE “palaganipundini” ei küündi nad kindlasti.

  Vasta
 • Oioi

  16. juuli 2022 - 10:47

  Need uimased lasevad endit juba tükk aega sotsialistideks sõimata ega tee väljagi.

  Vasta
 • Kapten Schults

  16. juuli 2022 - 11:10

  Kuna ametiühingu liikumine on EV – s uimasevõitu, ega pole õieti jalgu alla saanuid, otsustas Peterson seda liikumist ise ergutada. Eks lähiajal saame siis kuulda tema algatatud töötava rahva vastastest repressioonidest valitsuses. Juba poole aasta pärast siirdub ta aga ametiühingu bossiks tagasi, töötava rahva etteotsa, et vahepeal aset leidnud kuritarvitusi jõuliselt likvideerida.

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Koalitsiooniläbirääkimised on kestnud juba nädalaid - millal uus valitsus paika saab?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles