Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Vaata tänavuse E-etteütlus 2019 õiget kirjapilti

Shares
foto: vikerraadio

14.märts 2019

Avaldame Vikerraadio tänavuse e-etteütluse võistluse õige kirjapildi. Kui kahel eelmisel aastal kirjutas etteütluse vigadeta 37 inimest, siis sel aastal ei olnud kahjuks ühtegi vigadeta tööd.

2019.aasta e-etteütluse teksti koostasid:

Brigitte Susanne Hunt, raadiohääl, seltskonnastaar ja staarnümfomaan

Katri Kats, Instagrami-staar, maailmarändur, Influencer of the Year 2018

Tänavuse e-etteütluse taustalugu ja kontekst on: Raadiohääl ja seltskonnastaar Brigitte Susanne Hunt on läinud tülli Instagrami-staari Katri Katsi ehk Katri Palmiga. Esimene süüdistab Katsi Instagramis jälgijate ostmises, Kats ei jää vastust võlgu.

Etteütluse tekst algab:

Eile sheeris Brigitte enda Instagramis fotot, kus oli skriinshott social media statsi näitavast peidzist. “Kui tahate näha, kes on followere ostnud, siis swipe up, kasulik link bios. WTF, usutav ka see, et enamikel fotsidel on 2000 laiki, aga 73 tuhat followeri?” kirjutas Hunt.

“Yolo swääg, ma olen teadlik, et mul on pidevalt followerid miinusesse minemas ja et Instagram kustutab botse. Eile postitas @frederikkelykkel minuga koos picsi ja ma sain lambist üle 400 followeri, paljud botsid ja creeperid. Pliiz, ma teadsin for fact, et deem, kellelgi on midagi öelda, ja tuli ära, apua” kirjutas Palm.

“LOLz, viskab veits üle, kuidas üks inimene arvab, et naiss, et nq ta võib lambist mingit jama hakata kellegi kohta tootma ja rääkida, mis iganes. Piff, kui ma ostaks followere, siis oleks mul juba 200k, belive me, OP!“.

“Bro, parim irw on selle asja juures see, et isik on mu lambist ära blokkinud Instagramis ja Facebookis, kuigi varem oli kõik okei lebokeiss. Aga licc ikka käib ja stalkib mind. Wow, siinkohal mainiks enivei ka ära, et kõik hakkab juhtuma pärast seda, kui keeldusime telos tema veebisaatesse minemast, mingi mähis” lõpetas Palm enda teksti.

„Tajud biiti v, jälgijate ostmine on läbinähtav ja hale. Engagement rate 6% tähendab minu jaoks ostetud followere, sorri, aga nii on, kaput“ põhjendas Hunt enda esialgset postitust.

„Tõmba täpiks, kapinerd – ma ei näe followeride ostmises probleemi aga deem, seda peab julgema ka tunnistada, swääg!“

Etteütluse lõpp!

(foto: vikerraadio)

E-etteütlust korraldavad Vikerraadio, Eesti emakeeleõpetajate selts ja Eesti keele instituut. Auhinnad on välja pannud haridus- ja teadusministeerium, Eesti keele instituut, Rahva Raamat ja raamatupood Apollo.

Sel aastal ei antud välja mitte ühtegi auhinda, sest mitte keegi ei suutnud ette öeldud teksti korrektselt kirja panna.

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem @skunk.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Kas Sina tegeled internetis trollimisega?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

REKLAAM

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles