Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Vaktsiinivastased: oleme väga lähedal kokkuleppele, millised on koroonavaktsiini kõrvalmõjud

Vaktsiinivastased töötavad palehigis, et leida konsensus, keda süüdistada koroonaviiruse tekitamises ja levikus.
jagamist

Vaktsiinivastased teatasid täna, et on juba jõudnud väga lähedale ühisele kokkuleppele, keda süüdistada koroonaviiruse levikus ning ka selles, millised on veel seni leiutamata koroonavaktsiini kõrvalmõjud.

Vaktsiinivastaste sõnul on ühe kindla süüdlase ja ka võimaliku vaktsiini järelmõjude kokkuleppimine osutunud tavalisest siiski keerulisemaks.

Arvamusi on palju

„Tunnistame ausalt, et läbirääkimised on olnud keerulised. Arvamusi on palju ja meie grupis on oluline, et iga idioot saaks oma arvamuse ka öeldud, olgu see ükskõik kui debiilne,“ märkis peamiselt Perekooli foorumis tegutsev vaktsiinivastane Marju (23), kes palus oma nime arusaadavatel põhjustel mitte avaldada.

„Ühes asjas oleme me küll juba kokku leppida suutnud ja see on see, et me ei ole mitte milleski veel kokku leppida suutnud,“ kinnitas vaktsiinivastaste esindaja Marju.

Vaktsiinivastaste eestkõneleja Marju varjab edukalt oma nägu.

„Okei, päris nii see siiski pole. Kokku oleme leppinud me veel ainult selles, et ükskõik, milline see koroonavaktsiin ka ei tule, kindel on see, et see põhjustab lastel autismi ja enneaegset surma ja täiskasvanutel depressiooni ja unehäireid,“ märkis Marju, kes foorumivälisel ajal töötab Pärnus küünetehnikuna.

„Kõik muud stsenaariumid ja tagajärjed on endiselt veel vaidluse all ja tõsi on see, et ühtset kokkulepet veel pole,“ kinnitas Marju.

5G mobiilivõrk on üks peamisi kahtlusaluseid

Vaktsiinivastaste esindaja sõnul on peamine viiruse kiire leviku kahtlusalune alles loodav 5G andmeside võrk.

„Oleme leidnud internetist hulgaliselt suvaliste inimeste väiteid, mis ütlevad, et 5G võrk pole mitte ainult selle viiruse levitaja, vaid osales aktiivselt ka selle loomisel,“ sõnas vaktsiinivastane Marju.

Vaktsiinivastase Marju sõnul just nii juhtuski.

„Neid väiteid pole mitte keegi kontrollinud ja teatavasti pole meiesuguste hulgas seda ka vaja teha. Aga kuna nad on internetist lihtsasti leitavad ja ikkagi päris inimeste poolt välja öeldud, siis need peavad ka õiged olema,“ hindas Marju.

„Hetkel käib võidujooks ajaga – kui koroonaviiruse vaktsiin lõpuks leiutatakse ja see kõigile kättesaadavaks saab, siis selleks ajaks, või veel parem enne seda, peame meie olema suutnud omavahel kokku leppida, millised on need vaktsiini tegelikud ja pikaajalised ohtlikud kõrvalmõjud,“ lisas vaktsiinivastane Marju köhides.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommentaarid (4)

 • wtf

  10. apr. 2020 - 22:03

  dafuq i just read

  Vasta
 • Tiit Traks

  11. apr. 2020 - 08:58

  Ma olen see idioot kes julgeb oma nimega kommida. Teksti autor Marju oma nime ja nägu avaldada ei julge mis näitab, et see inimene on kas ise idioot või tema vaated pole just kõige puhtamad! Enne vaata peeglissse ja siis tule teisi idiootideks sõimama!

  Vasta
  • Hahahaa

   11. apr. 2020 - 09:45

   Hea Tiit, sa oled tõesti “see idioot”, sest tegu on huumorilooga ja Marju on väljamõeldud tegelane :)))

   Vasta
 • Priit Praks

  12. apr. 2020 - 00:02

  Mina arvan, et väga õigesti teevad, et juba varjavad oma nägu ja nime. Siis ei tea haigus külge tulla, salakuulajad samuti. Igaüks tahaks ju teada, mis jama meile jälle varsti hakatakse sisse toppima ja mis võib meie organismis juhtuda. Siis on juba kohe lihtne reageerida, kui oled varunud juba ette varud ära, kuidas kõrvalmõjusid koheselt leevendada. Jõudu ja jaksu sinnapoole ! Andke ikka kohe teada, kui olete jälle millegis kokku leppinud

  Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles