Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Valitsuse liikmed said virtuaalreaalsuses proovida, milline oleks elu kriisivabas koalitsioonis

Valitsuse liikmeid said proovida virtuaalreaalsuses, milline oleks rahulik ja sõbralik töökeskkond.
jagamist

Valitsuse liikmed said täna proovida virtuaalreaalsuses, milline võiks välja näha valitsuskoalitsiooni töö siis, kui poleks kriise, valetavaid ministreid, valitseks tegelik töörahu ja sõbralik õhkkond.

Virtuaalreaalsuse prille proovisid peaminister Jüri Ratas, välisminister Urmas Reinsalu ning siseminister Mart Helme, kes kõik jäid nähtuga üldiselt rahule.

Tulemused äärmiselt positiivsed

„Ütlen ausalt, et minul jäi küll karp lahti,“ kommenteeris peaminister Jüri Ratas peale virtuaalreaalsuse tuuri.

„Olen olnud peaminister kahes järjestikkuses valitsuses, kus alati on üks kriis teist taga ajanud – pidevad ministrite vahetamised, vassimised, skeemitamised ja ärapanemised ja tegelikult ma ei osanud aimatagi, et ka muudmoodi oleks võimalik,“ sõnas Ratas.

„Mul võttis kohati isegi silma vesiseks – nii ilus ja rahulik oli kõik,“ lisas peaminister.

See Vene lehm proovis samu prille, mis valitsuse liikmedki. Talle näidati ilusat rohumaad ja lasti klassikalist muusikat. Eksperdid täheldasid kohe lehmal ärevuse vähenemist ja üldist tuju paranemist. (foto: mingi teine lehm)

Ka teised üllatunud

„No mina oleksin eelistanud mingisugust mõnusat virtuaaljalutuskäiku Tallinna vanalinnas koos soojust andvate tõrvikute ja parimate kamraadidega aga selles videoklipis midagi taolist ei pakutud,“ jäi siseminister Mart Helme siiski reserveerituks.

„Käis ainult üks ninnunännutamine ja üksteisele tere ütlemine. Süvariigis võisid taolised asjad ju varem toimuda aga nüüd on uus šeriff majas ja taolist jama meie ei kannata. Aga noh, vahelduseks ju täitsa tore klipike,“ kommenteeris Helme virtuaalreaalsuse tuuril kogetut.

Välisminister Urmas Reinsalult kommentaari saada ei õnnestunudki, sest viimane jäi virtuaaltuuri ajal magama ja ainult niutsus suurest õnnest läbi une.

Kriisivaba koalitsiooni virtuaalreaalsuse tuuri ainulaadne tarkvara töötati välja Eesti parimate IT-ekspertide poolt ning selle eesmärgiks oli näidata valitsuse liikmetele, et ka kriisi- ning tülivaba elu on võimalik.

Hakka meid jälgima Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles