Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Värske uuring: noormeeste (põite) katsumine ilma ennustada siiski ei aita

jagamist

Ilmateadlase Jüri Kameniki aastaid väldanud ja nüüd lõpuks ometi avaldatud uuring näitab, et kuigi tegevus on meeldiv, siis noorte meeste põite ega ka muude samas piirkonnas olevate kehaosade katsumine ilma ennustada siiski ei aita.

Ilmateadlase Jüri Kameniki sõnul sai ta idee teemat lähemalt uurida hetkel vanglas viibivalt teiselt ilmauurijalt Harrilt.

Seapõrn on oma aja ära elanud

“Harri ütles mulle, et seapõrna pealt ilma ennustamine polevat täpne ning olevat üleüldse oma aja ära elanud ning vaja on täiesti uut lähenemist ilma ennustamisele,” selgitas ilmateadlane Kamenik, kust ta idee sai.

“Nii saigi Harri soovitusel püstitatud hüpotees, et kui noorte meeste põis on täis ja siis sellele suruda või seda mudida, peaks see aitama ennustada järgmise päeva ilma,” kirjeldas Kamenik. “Noh, stiilis, et kui sealt midagi välja tuleb, tuleb vihmane ilm, kui ei tule, siis tuleb ilus ilm.”

“Selleks, et noormehed ei mõjutaks uurimistulemust, ei öelnud ma muidugi neile, et tegemist on ilmaennustusega seotud uuringuga,” märkis ta.

“Ja nüüd, aastaid hiljem, saan ma täie kindlusega väita, et kuigi tegevus on meeldiv, siis noorte meeste põite ega ka muude samas piirkonnas olevate kehaosade katsumine ilma ennustada siiski ei aita,” nentis uuringu läbi viinud ilmauurija Jüri Kamenik.

Ilmateadlase Jüri Kameniki sõnul osalesid uuringus kümmekond käsitsi hoolikalt väljavalitud uurimisalust.

Lugu meeldis? No siis kliki siia ja toeta Eesti kõige usaldusväärsema ja tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakiri.ee ilmumist!

1 kommentaar

  • tapeedimuster

    1. dets. 2021 - 11:24

    Jah, ega naiste mudimine ju vihma ennustada ei aitaks. See ennustaks pigem iibe kasvu. Raske on see ilmaennustaja amet aga kuulsust tõotab küll.

    Vasta

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Mis alljärgnevatest juhtub Sinu hinnangul 2024. aastal kõige TÕENÄOLISEMALT?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles