Vali sobiv teema:

Otsid midagi uut?

Lugejakiri sotsiaalmeedias

Vestlusõhtu „MMS kas imerohi või mürk?“ ainuke ellujääja: „Jep, mürk!“

Üritusel saadi kiirelt teada, et jep, ikkagi mürk. (foto: ürituse Facebook)
jagamist

31.mai 2019

Eile, 30.mail toimus Tallinnas hotellis Euroopa vestlus- ja degustatsiooniõhtu „MMS kas imerohi või mürk?“, kust pärast üritust sõitis haiglasse kahjuks pooltühi kiirabiauto – ellu jäi ainult üks osaleja, 32-aastane Margus.

Info üritusest, mille pilet maksis 20 eurot, hakkas Facebookis levima maikuu alguses.

Ürituse kutse lubas päästa paljusid

Degustatsiooniõhtu korraldajad reklaamisid oma üritust siis nii:

„MMS ümber on väga palju kära ja müra olnud ja ravimitööstus teeb kõik, et see vedelik turule ei jõuaks. MMS teemal arutlemegi,räägime, kutsume vähist tervenejaid jagama ja laseme teadlasel selle lahti rääkida, mis reaktsiooni ja keemilise protsessi see ravim meie organismis tekitab,“ seisis kuulutuses.

Edasi tutvustati kuulutuses ürituse eestkõnelejat Janika Veskit, kes on teadatuntud MMSi propageerija.

„Janika Veski on naine,kes on sellega väga tihedalt seotud olnud ja kelle isa on vähist tervenenud ja tema laps on raskest haigusest samuti tervenenud,“ kirjeldati kuulutuses.

„Tulge kohaleja saage enda vastus sellelt õhtult,sest see õhtu võib päästa paljusid :-)!“ lubas kutse.

MMSi ärikas. (foto: ürituse Facebook)

Ainukese ellujääja päästis tema kohmakus

Ainsa ellujääja sõnul saabus ürituse lõpp väga ruttu. „Keegi korraks rääkis seal saali ees, et MMS on hea ja MMS on super ja siis jagati kõigile juba kätte proovitopsid. Kõik viskasid ürituse korraldajate agiteerimisel vedeliku kohe ka alla ja jäid selle imettegevat mõju ootama,“ meenutab hetkel tilgutite all viibiv Margus (32).

„Kuna ma olen selline pisut kohmakas, siis loomulikult ajasin ma oma topsi ümber enne kui jõudsin lonksugi sealt võtta. Püüdsin siis topsi raputada ja veel keelt sinna plasttopsi sisse ajada, et midagigi väärt kraamist kätte saada aga ei õnnestunud üldse,“ rääkis Margus kähisedes.

„Kui kõik hakkasid ümberringi kõva häälega karjuma ja oksendama, siis olin ma väga pettunud – teistel tervenemisprotsess juba algas aga mina polnud tilkagi veel saanud. Inimesed jooksid saalis hullunult ringi, osad kakkusid juukseid ja silmi peast välja – oli aru saada, et nad olid väga haiged inimesed tegelikult, kes püüdsid lihtsalt oma suures lolluses ravimi mõjule vastu hakata!“ sõnas Margus.

Karm tõde selgus alles haiglas

„Siis sai mul villand kõikide teiste tervenemisest ja läksin uut topsi küsima, et samuti terveks saada. Selleks ajaks kui ma lõpuks saali etteotsa jõudsin, kus see topside laud asus, olid korraldajad kadunud nagu tina tuhka ja kõik topsid juba maha aetud. Ainult mõned inimesed tõmblesid veel maas – arvasin kohe, et ülejäänud olid kõik tervendavasse unne soikunud ja mulle ei serveerita enam midagi,“ kartis Margus siis.

„Mul ei jäänud muud üle kui laskuda põlvili ja lakkuda imeravimit otse põrandalt – seda oli seal küllaga.“

„Järgmisel hetkel tormas sisse kiirabi, kes astusid otsejoones minu juurde ja tõmbasid mu MMSi loigust eemale ja panid kanderaamile. Üritasin vastu hakata ja tagasi saali minna, sest mul ju jäi kogu degusteerimine pooleli aga nad ei lasknud millegipärast,“ meenutab Margus.

„Alles täna hommikul siis öeldi mulle, et ma olin ainuke ellujääja sealt ürituselt – kõik teised olidki päästetud nagu kuulutus lubaski,“ ütles Margus kurvalt.

Küsimusele, et kas nüüd tagasivaatavalt sai ta vastuse küsimusele, et kas MMS on siis imerohi või mürk, vastas Margus kõhklevalt: „No kui te kõike juhtunut nüüd nii kirjeldate, siis võib tõesti tunduda, et mürk ikkagi.”

 

SEOTUD LOOD:

Eesti spaad ja ujulad püstihädas: kloorijoodikud varastavad basseinidest massiliselt vett

Tahad ruttu ja kerge vaevaga rikkaks saada? Siit saad lollikindla 100% töötava retsepti!

 

Hakka Lugejakirja jälgijaks Facebookis(kliki siia!) ja sa ei maga enam kunagi ühtegi head lugu maha!

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nädala meem

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Küsitlus

Milline uudis šokeeris Sind, hea lugeja, sel suvel enim?

Vaata tulemusi

Laen .. ... Laen .. ...

TOETA MEID

Otsing

Uudiskiri

Liitu Lugejakiri.ee uudiskirjaga ja saa kõige tõsiseltvõetavamaid ja usaldusväärsemaid uudiseid otse allikast.

Liitudes Uudiskirjaga, nõustud meie üldtingimustega

Üles